• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 14080 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مرداد 1394 - ساعت: 00:25

چاپ
ورزش وسیله‌ای برای سالم زیستن و خدمت بهینه به خلق خدا است

فرماندار میاندورود:

ورزش وسیله‌ای برای سالم زیستن و خدمت بهینه به خلق خدا است


فرماندار میاندورود، گفت: ورزش وسیله‌ای برای سالم زیستن، قوی بودن، بهتر عبادت کردن و خدمت بهینه به خلق خدا است.

به گزارش میانخبر ، ارسطو قادری در همایش داوران و ناظران و نمایندگان فوتبال مازندران با بیان اینکه یکی از اهداف ورزش در حوزه عمومی و اجتماعی عدم تجمیع مال و ثروت و کسب وجهه و شهرت است، اظهار کرد: ورزش وسیله‌ای برای سالم زیستن، قوی بودن، بهتر عبادت کردن و خدمت بهینه به خلق خدا است.

وی ورزش را از تاکیدات جمهوری اسلامی دانست و افزود: بالاترین شخصیت دینی ما اگر شخصی پیروز میدان ورزش شود پیام تبریک می‌فرستد که نشان می‌دهد ورزش در حوزه اجتماعی می‌تواند دین، اسلام و جمهوری اسلامی را صیانت کند.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: بزرگ‌ترین حوزه‌ای که می‌تواند عرصه دین و اسلام را رشد دهد و مبلغ خوبی در دنیا باشد، ورزش است.

قادری تصریح کرد: ورزشکاری که در میدان ورزش نام ائمه‌اطهار را صدا می‌زند بهترین تبلیغ و انتشار دین است.

وی با بیان اینکه اسلام دین اعتدال است و بایستی در همه حوزه‌ها نقش‌آفرینی کند، بیان کرد: پیشوایان دین و ائمه‌اطهار به ورزش هدف‌مند تاکید داشتند.

این مسئول یادآورشد: قرآن هم به‌مناسبت‌های مختلف به‌قدرت جسمانی اشاره کرد و تنها حوزه‌ای که می‌تواند قدرت جسمانی را قوی کند، زمینه ورزشی است.

قادری با تاکید بر اینکه قدرت جسمی و علمی توامان می‌تواند حوزه اجتماعی و ورزشی را پیش ببرد، ادامه داد: در بعضی جاها دستور اسلام برای انتخاب فرماندهی دیگر گروه‌ها به‌خاطر نیرومندی فرد بوده است.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود سه مولفه دانش، فن و تاکتیک و هنر را در حوزه ورزش تاثیرگذار دانست و گفت: اگر دانش داشته باشیم و با داشتن دانش، توان‌مندی فن را هم بلد باشیم هنر می‌تواند خوب آن را به‌نمایش بگذارد.

مختار مهدوی در این همایش با بیان اینکه میاندورود در حوزه ورزش دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بسیار فراوانی است، اظهار کرد: در عرصه فوتبال میاندورود بازیکنان خوب و مطرحی در سطح کشور و تیم ملی داشته است.

رئیس ورزش و جوانان میاندورود به ظرفیت‌های داوری میاندورود اشاره کرد و گفت: بخش اعظمی از قابلیت‌های داوری استان در شهرستان میاندورود وجود دارد.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 08 مرداد 1394 - 02:00 صبرایی

  برادرقادری عزیز صحبت زیبا میکنی ولی شهرستان ما چرا نباید تیم فوتبالدرزیرگروه کشور داشته باشد مگه جوانان ما وبچه های مادل ندارند سالن استاندارد درمرکز شهرستان نداریم استخر نداریم چمن استاندارد ویا حداقل نیمه استاندارد که نداریم همه متاسفانه حرف قشنگ میزنیم بخدا نگذاریم اقای فرماندار عمرجوانان شهرستان ما تباه شود//

  پاسخ به نظر
  + 7 - 3
 • دوشنبه 12 مرداد 1394 - 13:37 ,vcad

  سلم...چیشی خبر نگاری شما که چند بازی در قالب لیگ برتر فوتسال استان در شهرستان برگزار میشه و شما حتی خبرشو نمیذاری؟ها؟ یه کم پیگیز باش آقا

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
دیدگاه شما در مورد : ورزش وسیله‌ای برای سالم زیستن و خدمت بهینه به خلق خدا است

ورزش وسیله‌ای برای سالم زیستن و خدمت بهینه به خلق خدا است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ