• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 14140 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 مرداد 1394 - ساعت: 23:25

چاپ
صهیونیست‌ها جز به ذلت ما راضی نمی‌شوند/ بسیج عامل ترس آمریکا

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران:

صهیونیست‌ها جز به ذلت ما راضی نمی‌شوند/ بسیج عامل ترس آمریکا


مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران، گفت: صهیونیست‌ها گلوگاه‌های اقتصادی جهان را در دست دارند و جز به ذلت ما راضی نمی‌شوند و باید از این حوزه‌های تنفسی که ایجاد شده است بهترین استفاده را ببریم.

به گزارش میانخبر، غلام‌رضا شریعتی در افتتاحیه اردوهای هجرت در مدرسه شهید باقری جامخانه با بیان اینکه در آخرت به‌جز مجاهدان و کسانی که در صف مجاهدان هستند، همه حسرت می‌خورند، گفت: امام(ره) راه مجاهدت را باز کرد و به برکت انقلاب اسلامی سفره‌ای پررنگ برای همه فراهم شده است.

وی با تاکید بر اینکه امام(ره) باب جهاد را برای دانش‌آموزان باز کرد و نگفت که جنگ تمام شد، بلکه گفت خود را برای جهاد عظیم علمی و عملی آماده کنید، افزود: امام(ره) آرمانی که برای دانش‌آموزان تعیین کرد بسیار بلند است.

مسئول سازمان بسیج سازندگی مازندران خاطرنشان کرد: اوقات فراغت دانش‌آموزان باید غنی شود و یکی از کارهای موثر در این باره اردوهای جهادی است.

شریعتی تصریح کرد: جوان در اردوهای جهادی با برنامه‌های فرهنگی و عرصه کار آشنا می‌شود و در نتیجه تلاش و زحمت خانواده خود را بیشتر درک می‌کند.

این مسئول ادامه داد: همه دولت‌های گذشته و حال در موضوع اردوهای جهادی کاملا پای کار بودند.

وی اظهار کرد: بسیج سازندگی برای پیشبرد اهداف خود، در عرصه‌های اردوهای جهادی و جهاد اقتصادی تلاش می‌کند.

شریعتی با تاکید بر اینکه دشمن هیچ‌گاه دست از دشمنی نمی‌کشد، گفت: ما با دنیایی روبرو هستیم که با ما کاملا در اهداف تضاد دارند.

وی با اشاره به توافقات هسته‌ای، خاطرنشان کرد: صهیونیست‌ها گلوگاه‌های اقتصادی جهان را در دست دارند و جز به ذلت ما راضی نمی‌شوند و باید از این حوزه‌های تنفسی که ایجاد شده است بهترین استفاده را ببریم.

شریعتی بسیج را یکی از عومل ترس آمریکا دانست و افزود: آمریکا یک دهه قبل می‌خواست به ما ضربه بزند اما به‌دلیل وجود بسیجیان که جا و مکان خاصی ندارند و نابود شدنی نیستند، پشیمان شد.

رئیس بسیج سازندگی مازندران با بیان اینکه آمریکا بعد از ناامید شدن از گزینه نظامی سعی کرد فشار اقتصادی را به مردم تحمیل کند، اظهار کرد: دشمن وقتی متوجه شد که نمی‌تواند از گزینه نظامی استفاده کند تصمیم گرفت مردم را تحت فشار اقتصادی قرار دهد تا به خیابان‌ها بیایند و به نظام فشار بیاورند، که رهبری دست دشمن را خواند و بحث اقتصاد مقاومتی را مطرح کردند.

شریعتی تصریح کرد: در استای تحقق اقتصاد مقاومتی و برای ایجاد بنگاه‌های اقتصادی کوچک و پایدار در مازندران، 40 میلیارد تومان اعتبار در سال جاری توزیع می‌شود.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • پنج شنبه 08 مرداد 1394 - 00:15 دوستدار

    مقام معظم رهبری به جوانان جهادگر توصیه فرمودند که قدر این لحظات را که برای خدمت به خلق صرف میکنند بدانند و خدارا شکرگذار باشند که چنین توفیقی در این دوران از زندگی به آنها عنایت شده است.اجرتون با مهدی فاطمه(عج)

    پاسخ به نظر
    + 7 - 0
دیدگاه شما در مورد : صهیونیست‌ها جز به ذلت ما راضی نمی‌شوند/ بسیج عامل ترس آمریکا

صهیونیست‌ها جز به ذلت ما راضی نمی‌شوند/ بسیج عامل ترس آمریکا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ