• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 14141 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 08 مرداد 1394 - ساعت: 12:02

چاپ
میاندورود، 20 مرداد میزبان دو شهید گمنام خواهد بود

فرمانده سپاه میاندورود:

میاندورود، 20 مرداد میزبان دو شهید گمنام خواهد بود


فرمانده سپاه میاندورود، گفت: صبح سه‌شنبه 20 مرداد 2 شهید گمنام را از ساری تحویل می‌گیریم و به میاندورود منتقل می‌کنیم.

به گزارش میانخبر ، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با بیان اینکه کاروان حامل شهدا روز یکشنبه 18 مرداد در میاندورود حضور پیدا می‌کند، اظهار کرد: عصر روز یک‌شنبه کاروان حامل شهدا از شهرستان نکا وارد میاندورود می‌شود و بعد گذر از میاندورود به‌سمت پارک موزه دفاع مقدس ساری هدایت می‌شود.

وی افزود: به‌همین دلیل کمیته‌ای به ریاست فرماندار و دبیری سپاه میاندورود در فرمانداری تشکیل شد که دارای پنج کمیته اجرایی، فرهنگی تبلیغی، رسانه، خدمات عمومی و امنیت است.

فرمانده سپاه میاندورود توزیع پرچم، کاروان‌های استقبال، رژه موتورسواران، ایستگاه صلواتی، چاوشی خوانی، ایجاد دروازه قرآن و استفاده از مداحان حماسی را از جمله برنامه‌های کمیته استقبال بیان کرد.

جناسمی با بیان اینکه شب یک‌شنبه در یادمان پارک موزه دفاع مقدس مراسمی با حضور پرشور مردم برگزار می‌شود، تصریح کرد: صبح سه‌شنبه 20 مرداد 2 شهید گمنام را از ساری تحویل می‌گیریم و به میاندورود منتقل می‌کنیم.

وی بیان کرد: مکان تدفین این دو شهید بعد از بازدید سردار باقرزاده انتخاب خواهد شد.

دبیر کمیته استقبال و تکریم از شهدای غواص و خط شکن میاندورود، گفت: به‌دنبال آن هستیم که مراسم تشییع این دو شهید در چند روستای بزرگ شهرستان هم انجام شود.

جناسمی تاکید کرد: پیام شهدا به ما این است که از سیره امام حسین(ع) که در برابر ظلم تسلیم نشدند و لحظه‌ای برای دفاع از ولایت و قرآن تردید به خود راه ندادند، پیروی کنیم.برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 08 مرداد 1394 - 14:03 خادم الشهدا

  حواسمان باشد هنوز هم دارن شهید میارن............خاک پای شان توتیای چشمانمان!شهدا شرمنده ایم

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • شنبه 10 مرداد 1394 - 17:03 فرهنگی

  یادمان باشد این لاله ها از خونشان گذشتند تا ناموس و جان وکشور و اسلام عزیز حفظ شود و این بار با استخوانهایشان آمدند به ما تذکر دهند هنوز ما از شما و ایران دفاع می کنیم فرمانده عزیز سپاه میاندرود جناب سرگرد عزیز کار فرهنگی این است که خود را دل جوانان جای دهید جذب جوانان کار سختی نیست مهم است خودی ناخودی نکنید همه را یکسان ببیند انها با صداقتشان خود به سوی شما می ایند میانخبر حتما نمایش بده نترس

  پاسخ به نظر
  + 4 - 0
 • یکشنبه 11 مرداد 1394 - 11:30 جون

  سلام انشاالله حضور شهدا سبب خیر و برکت در کشور عزیز اسلامی شود و خصوصا شهرستان ما . مئسولین دریا کمی از شهدا خجالت بکشند خصوصا طرح دریا آزاد اقای فرماندار عزیز دیگر مختلط در دریا شنا کردن ؟

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • یکشنبه 11 مرداد 1394 - 11:31 جون

  سلام مدیر محترم سایت عکس فرمانده را با لباس فصل بگذارید . با تشکر

  پاسخ به نظر
  + 1 - 1
دیدگاه شما در مورد : میاندورود، 20 مرداد میزبان دو شهید گمنام خواهد بود

میاندورود، 20 مرداد میزبان دو شهید گمنام خواهد بود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ