• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار حوادث

کد خبر : 14349 - تاریخ انتشار : دوشنبه 12 مرداد 1394 - ساعت: 16:14

چاپ

٨ ماه زندگی مرد جگرکی با جسد


پسر جوان که در یک سناریوی سرقت ٩٥ ميليون تومانی، به قتل رسیده بود، پس از ٨ ماه جسدش در عمق ٧متری مغازه جگرکی کشف شد.

به گزارش میانخبر، عامل جنایت که تصور می‌کرد هیچ ردی از جنایتش به جا نمانده در تحقیقات قضایی دستگیر شد و به جرم خود اعتراف کرد. او توانسته بود ٨ ماه جسد را در گودال ٧متری پنهان کند اما سرانجام دستش رو شد. مرد جگرکی در این مدت در کنار جسد به کارش مشغول بود تا این‌که صبح دیروز قاضی سعید احمد بیگی بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی به همراه تیمی از کارآگاهان آگاهی برای کشف جسد پسر ٢٠ ساله به مغازه جگرکی در منطقه نعمت‌آباد رفتند.

آذرماه ‌سال قبل مردي ميانسال به كلانتري ١٥٣ شهرك وليعصر رفت و ادعا کرد كه پسرش ناپدید شده است. بررسی‌ها نشان می‌داد که پسر جوان به نام جاويد، مغازه جگركي دارد. او وقتی ١٠٠ ميليون تومان پس‌اندازش را از خانه بیرون برد دیگر بازنگشت. پس از طرح شكايت تيمي از كارآگاهان پايگاه هشتم پليس آگاهي، به دستور قاضي سعيد احمدبيگي بازپرس ويژه قتل پايتخت دست به تحقيق زدند.

كارآگاهان در بررسی‌ها متوجه شدند فردي كه شب حادثه آخرين بار با جاويد تماس گرفته از يك سيم‌كارت سرقتي استفاده كرده است.

سرانجام مأموران در بررسي‌هاي تخصصي به سرنخ جديدي رسيدند و دريافتند جاويد چند روز قبل از گم‌شدن با يكي از دوستانش به نام جهانگير كه او هم مغازه جگركي دارد براي سرمايه‌گذاري ١٠٠ ميليوني مشورت كرده است. بنابراين جهانگير مورد تحقيق قرار گرفت. وي در بازجويي مدعي شد كه از سرنوشت جاويد بي‌خبر است و در جريان سرمايه‌گذاري او نيست.

متهم در حالي كه با تناقض‌گويي قصد فريب پليس را داشت، عصر روز جمعه نهم مردادماه به قتل اعتراف كرد. متهم گفت: جاويد در نزديكي مغازه جگركي من در خياباني حوالي پاسگاه نعمت‌آباد مغازه جگركي دارد. ما با هم دوست بوديم تا اينكه روزي مقتول با من مشورت كرد و گفت كه ٩٥ ميليون تومان سرمايه دارد و قرار است با خريد طلا سرمايه‌گذاري كند. وسوسه شدم و نقشه قتل او را طراحي كردم. بعد از آن بود كه به مقتول گفتم من با طلافروشي آشنا هستم و مي‌توانم به قيمت پايين‌تري براي او طلا بخرم. بدين ترتيب او را فريب دادم و نخستين گام از نقشه‌ام را اجرا كردم. چند روز قبل از حادثه سراغ چند كارگر گرفتم و چاهي را به عمق ٧ متر در مغازه‌ام كندم. پس از اين تفنگ شاه‌كشي را به همراه ٥٠ فشنگ خريدم. طبق نقشه طراحي شده از قبل گام به گام پيش رفتم تا اينكه صبح روز حادثه با او تماس گرفتم و خواستم با پول‌هايش به مغازه‌ام بيايد و با هم به طلافروشي برويم.

دقايقي بعد او در حالي كه ٩٥ ميليون تومان پول به همراه داشت، وارد مغازه‌ام شد. در فرصت مناسب ٨ تير به او شليك كردم و جاويد را به قتل رساندم. پس از اين جسد او را در چاهي كه كنده بودم، انداختم و با خاك آن را پر كردم و بعد هم روي آن را كاشي كردم. وي در پايان گفت: وقتي او را به قتل رساندم تفنگ را به همراه فشنگ‌هاي باقي مانده در پشت‌بام مغازه‌ام پنهان كردم. پس از اعتراف متهم، بازپرس شعبه هفتم دادسرای جنایی به همراه تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی به محل دفن جسد رفتند. با دستور قاضی پرونده پیکر بی‌جان پسر ٢٠ ساله از عمق ٧ متری زمین بیرون کشیده شد. با کشف جسد زوایای پنهان این پرونده مورد بررسی قرار خواهد گرفت.


منبع : شهروند

دیدگاه شما در مورد : ٨ ماه زندگی مرد جگرکی با جسد

٨ ماه زندگی مرد جگرکی با جسد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ