• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 14666 - تاریخ انتشار : یکشنبه 18 مرداد 1394 - ساعت: 12:49

چاپ
نقش خبرنگاران در انعکاس اخبار بی‌بدیل و غیرقابل انکار است/ به‌دنبال گسترش ورزش همگانی هستیم

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود:

نقش خبرنگاران در انعکاس اخبار بی‌بدیل و غیرقابل انکار است/ به‌دنبال گسترش ورزش همگانی هستیم


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود گفت: اگر ورزش را یک محصول خروجی کارخانه بزرگ ورزش فرض کنیم، نقش رسانه در انعکاس و گسترش آن بی‌بدیل و غیرقابل انکار است.

به گزارش میانخبر ، مختار مهدوی در نشست صمیمی با اصحاب رسانه، با تبریک روز خبرنگار، اظهار کرد: خبرنگاران با قلم توانمند خود در جهت آگاه‌سازی افکارعمومی گام برمی‌دارند.

وی افزود: اگر ورزش را یک محصول خروجی کارخانه بزرگ ورزش فرض کنیم، نقش رسانه در انعکاس و گسترش آن بی‌بدیل و غیرقابل انکار است.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود با بیان اینکه این روز، به‌عنوان روز بزرگ جا افتاده و جامعه ما در مسیری گام برمی‌دارد که نقش و منزلت اصحاب رسانه و قلم را در سطح جامعه ما نهادینه می‌شود، خاطرنشان کرد: خبرنگاران زحمات زیادی می‌کشند که باید تبلور آن درحوزه‌های مختلف انعکاس داده شود.

مهدوی تصریح کرد: از زمانی که در شهرستان میاندورود حضور پیدا کردم، تحولاتی صورت دادیم که هدف ما، رساندن ورزش به جایگاه خوب و مناسبش بود.

وی با ابراز تشکر از حمایت‌های فرماندار میاندوورد، بیان کرد: اگر پیشرفتی در ورزش شهرستان شاهد هستیم، حاصل تلاش و حمایت همه مدیران، مسئولان، خبرنگاران و پیشکسوتان بوده است.

این مسئول با اشاره به قابلیت‌های میاندورود، گفت: شهرستان ما برای خودش مردی شده و خود را زیر سایه شهرهای هم‌جوار نمی‌بیند.

وی نگاه ورزش و جوانان را گسترش ورزش در همه حوزه دانست و افزود: تاکید ما بر ورزش همگانی و نهادینه کردن آن در بین خانواده‌ها است.

مهدوی اظهار کرد: کشورهای پیشرفته با نهادینه کردن ورزش و ورود به این حوزه، میلیاردها دلار در بخش درمان صرفه‌جویی می‌کنند.

رئیس ورزش و جوانان میاندورود با بیان اینکه 40 درصد خانم‌ها و 30 درصد آقایان در استان با افزایش وزن و چربی روبرو هستند، خاطرنشان کرد: برای کاهش آن، نگاه ویژه‌ای برای توسعه ورزش همگانی نیاز است.

مهدوی بیان کرد: تیم‌های مختلف ورزشی از میاندورود در سطح استان حضور دارند و تنها شهری هستیم که سه تیم فوتسال در لیگ دسته اول استان دارد.

وی تصریح کرد: نگاه ما، ورود بخش خصوصی برای حمایت از تیم‌های ورزشی است، به‌همین خاطر نیاز به آماده‌سازی بسترهای لازم از لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری دارد.

این مسئول با اشاره به اینکه شالوده جمعیت شهرستان در روستاها حضور دارد و اکثر آنها فضای ورزشی رو باز دارند، گفت: 9 سالن روستایی داریم و سالن روستای ولوجا نیز به‌زودی افتتاح خواهد شد.

مهدوی اظهار کرد: از محل تبصره 22 ماده 180 فاز اول سکوی تماشاگران زمین ورزشی سورک را شروع کردیم و امیدواریم در هفته دولت آن را افتتاح کنیم.

وی به نبود استخر در میاندورود اشاره کرد و افزود: با توجه به اینکه مشکلاتی در حوزه اقتصاد داریم مجبوریم برای ساخت استخر بخش خصوصی را وارد کنیم.دیدگاه شما در مورد : نقش خبرنگاران در انعکاس اخبار بی‌بدیل و غیرقابل انکار است/ به‌دنبال گسترش ورزش همگانی هستیم

نقش خبرنگاران در انعکاس اخبار بی‌بدیل و غیرقابل انکار است/ به‌دنبال گسترش ورزش همگانی هستیم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ