• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 14849 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 مرداد 1394 - ساعت: 19:50

چاپ
مراسم تشییع شهدای غواص صبح روز جمعه برگزار می‌شود

فرمانده سپاه میاندورود:

مراسم تشییع شهدای غواص صبح روز جمعه برگزار می‌شود


فرمانده سپاه میاندورود گفت: مراسم تشییع شهدای غواص و خط شکن لشکر 25 کربلا صبح روز جمعه از مقابل سپاه میاندورود تا مصلای نماز جمعه برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اظهار تشکر از مردم شهیدپرور و ولایتمدار میاندورود در استقبال از شهدای غواص و خط شکن، اظهار کرد: مردم میاندورود بار دیگر با حضور خود نشان دادند که ادامه دهنده راه شهیدان هستند.

وی با اشاره به تدفین سه شهید گمنام در شهر سورک، افزود: مراسم وداع با شهدای غواص و خط شکن شب پنج‌شنبه 22 مرداد در مسجد جامع شهر سورک بعد از نماز مغرب و عشا برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه میاندورود خاطرنشان کرد: مراسم تشییع و تدفین شهدا در روز جمعه ساعت 10 صبح از مقابل سپاه ناحیه میاندورود تا مصلای شهر سورک برگزار می‌شود.

جناسمی تصریح کرد: مراسم تشییع و وداع با شهدای گمنام در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه در چندین روستای شهرستان برگزار شد که با استقبال زیاد مردم همراه بود.

وی بیان کرد: همزمان با ورود شهدای گمنام به میاندورود، چندین یادواره شهدا در روستاهای شهرستان نیز برگزار شد.دیدگاه شما در مورد : مراسم تشییع شهدای غواص صبح روز جمعه برگزار می‌شود

مراسم تشییع شهدای غواص صبح روز جمعه برگزار می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ