• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار ویژه

کد خبر : 15134 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 مرداد 1394 - ساعت: 10:35

چاپ
ماجرای هندوانه‌های 250 تومانی در شرق مازندران!/عکس

ماجرای هندوانه‌های 250 تومانی در شرق مازندران!/عکس


ماجرا اینجاست که اگر در کنار این باری‌های حاشیه کمربندی‌های شرق مازندران از بهشهر گرفته تا قائم‌شهر ترمز کنید، متوجه پلاکارد قیمت 250 تومانی می‌شوید.

به گزارش میانخبر، اگر این روزها از مناطق شرق مازندران گذری کرده باشید، حتماً نگاه‌تان به پلاکاردهای 250 تومانی هندوانه افتاده است؛ بی شک با توجه به قیمت 500 یا 600 تومانی هندوانه در بازار وسوسه می‌شوید تا نه اینکه از این هندوانه‌ها چندتایی بخرید بلکه اگر تحت هر شرایطی نتوانستید در کنار این باری‌ها ترمز کنید، افسوس هم می‌خورید.

ماجرا اینجاست که اگر در کنار این باری‌های حاشیه کمربندی‌های شرق مازندران از بهشهر گرفته تا قائم‌شهر ترمز کنید، متوجه پلاکارد قیمت 250 تومانی می‌شوید و به ذهن‌تان خطور می‌کند که با این قیمت بهتر است چندتایی بردارم و در هنگام حساب با فروشنده با تعجب متوجه محاسبه دوبرابری قیمت خواهید شد.

وقتی علت را از فروشنده سوال می‌کنید در پاسخ می‌شنوید: هندوانه‌هایی که در گوشه‌ای کنار بساط شان وجود دارد و ریز، بارخورده و شیرینی آن به پای خودتان است نه به شرط چاقو، به قیمت 250 تومان است؛ اما این هندوانه‌ها ...

و شما و خیلی‌های دیگر غالباً از خرید انصراف نخواهید داد و به این ترتیب نه یک هندوانه بلکه چندین هندوانه با قیمت 400 تا 500 تومانی خرید کرده‌اید، درستی و نادرستی این کاسبی‌ها قضاوتش با مسئولان نظارتی!


منبع : مازنداصناف

دیدگاه شما در مورد : ماجرای هندوانه‌های 250 تومانی در شرق مازندران!/عکس

ماجرای هندوانه‌های 250 تومانی در شرق مازندران!/عکس تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ