• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15270 - تاریخ انتشار : جمعه 30 مرداد 1394 - ساعت: 14:37

چاپ
کمک یک میلیارد و 200 میلیونی مردم در 5 ماهه نخست سال جاری

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

کمک یک میلیارد و 200 میلیونی مردم در 5 ماهه نخست سال جاری


مدیر کمیته امداد میاندورود از کمک یک میلیارد و 200 میلیون ریالی مردم شهرستان میاندورود در 5 ماهه سال جاری خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، از جمع‌آوری یک میلیارد و 200 میلیون ریال صدقه از مجموع 10 هزار و 662 صندوق صدقه خانگی، متوسط و بزرگ معابر در پنج ماهه فعالیت خود در سال جاری خبر داد و گفت: این مبلغ در راستای حل مشکلات نیازمندان شهرستان و با توجه به رعایت اولویت نیاز، به خانواده‌های نیازمند تحت پوشش و غیرتحت پوشش پرداخته شده است.

مدیر کمیته امداد میاندورود با اعلام این خبر، افزود: با توجه به میزان فقر منطقه و نداشتن توانایی خانواده‌ها در حل بعضی از مشکلات درمانی، معیشتی، تحصیلی و ... نیاز به مشارکت حامیان و خیرین در امر خدمت‌رسانی و ریشه کنی فقر، بیش از هر زمان دیگری احساس می‌شود.

مدیر کمیته امداد میاندورود با اشاره به همدلی و همزبانی همیشگی مردم نیکوکار و کمیته‌امداد درباره خدمت‌رسانی به نیازمندان؛ هماهنگی حوزه‌های معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی و معاونت حمایت و سلامت خانواده، درباره جهت‌دهی مشارکت خیرین و تسریع در رفع مشکلات نیازمندان تاکید کرد و عمکلرد سریع و شفاف کمیته‌امداد را لازمه‌ اعتماد عمومی دانست.دیدگاه شما در مورد : کمک یک میلیارد و 200 میلیونی مردم در 5 ماهه نخست سال جاری

کمک یک میلیارد و 200 میلیونی مردم در 5 ماهه نخست سال جاری تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ