• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15309 - تاریخ انتشار : شنبه 31 مرداد 1394 - ساعت: 10:14

چاپ
برگزاری مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران کشور در میاندورود

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خبر داد

برگزاری مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران کشور در میاندورود


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از برگزاری مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران کشور برای نخستین بار در شهرستان میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، اظهار کرد: برای نخستین‌بار در مازندران، شهرستان میاندورود میزبان مسابقات کشوری رنکینگ بدمینتون بانوان کشور خواهد بود.

وی افزود: این مسابقات از 10 تا 12 شهریور با حضور نردیک به 80 نفر ورزشکار از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود همچنین از کسب 2 سهمیه برای داوران مرد میاندورودی جهت قضاوت در مسابقات سته اول، دوم و سوم کشور خبر داد و گفت: با تلاش و پیگیری‌های به‌عمل آمده از سوی اداره ورزش و جوانان میاندورود و پس از حضور این 2 داور در کلاس داوران کشور که در مشهد برگزار شد، موفق شدند این دوره را با موفقیت سپری کنند.

مهدوی با اشاره به هفته کرامت و ولادت با سعادت حضرت معصومه(س)، اظهار کرد: به‌همین مناسبت جامعه ورزش بانوان میاندورود با امام جمعه شهرستان دیدار کردند.

مختار مهدوی بیان کرد: در این دیدار به نقش بانوان در پرداختن به ورزش در جهت کمک به مسیر جامعه سالم و با نشاط و طراوت و همچنین به نقش علما، روحانیون و مراجع که می‌توانند کمک شایانی در این مسیر داشته باشند، تاکید شد.دیدگاه شما در مورد : برگزاری مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران کشور در میاندورود

برگزاری مسابقات رنکینگ بدمینتون دختران کشور در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ