• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15316 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 05 شهریور 1394 - ساعت: 13:45

چاپ
فرودگاه در میاندورود واقع شده و مدیر آن باید برنامه خود را به ما اعلام کند/ خبرنگاران از اعضای شورای اداری هستند

فرماندار میاندورود:

فرودگاه در میاندورود واقع شده و مدیر آن باید برنامه خود را به ما اعلام کند/ خبرنگاران از اعضای شورای اداری هستند


فرماندار میاندورود با تاکید بر اینکه امروز مدیر فرودگاه بایستی همانند مدیران دیگر شهرستانی، برنامه‌های خود را به ما ارائه کند، خاطرنشان کرد: اما امروز هیچ یک از مدیران فرودگاه برای ارائه برنامه به ما مراجعه نکردند.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در جلسه شورای اداری شهرستان میاندورود با اشاره به شهادت شهیدان رجایی و باهنر و نام‌گذاری این روز به هفته دولت، اظهار کرد: سه خصیصه انسانی و اخلاقی؛ صداقت، فروتنی و احسان در شخص شهید رجایی متجلی بود.

وی افزود: صداقت شهید رجایی چنان بود که باورهایش با عواطف در یک مسیر قرار داشت و فروتنی وی، در ظاهر و باطن مشخص بود.

فرماندار شهرستان میاندورود خاطر نشان کرد: احسان شهید رجایی در همدردی و هم‌دلی با طبقه محروم جامعه بود که گام عملی آن را کسانی که در بطن انقلاب بودن در قالب طرح شهید رجایی دیدند.

وی تصریح کرد: امروز افتخار می‌کنیم در سال‌روز شهادت این دو شهید دولت‌مرد، ارائه برنامه می‌کنیم.

قادری با اشاره به اینکه عده‌ای تبهکار و عناد سعی در از بین بردن یاران امام(ره) داشتند، بیان کرد: نگاه امام(ره) در از بین بردن آنها، نگاه نرم‌افزاری و تعامل بوده است و در مقابل شمشیر این دشمنان شمشیر نزد.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود با بیان اینکه اولین اقدام دولت در شهرستان ایجاد فضای آرامش و امید به مردم بود، تاکید کرد: چون وجود فضای آرام لازمه آغاز هر کاری است.

وی به توافق هسته‌ای اشاره کرد و گفت: حق مردم است نسبت به آن نقد داشته باشند اما طوری نباشد که ذهن مردم را تخریب کند و ذهن را به سمت و سویی ببرند که مردم قبول ندارند.

قادری با بیان اینکه رهبری از توافق هسته‌ای حمایت کردند و تبریک گفتند، خاطرنشان کرد: عده‌ای مخالفت می‌کنند که در دل این افراد مرض وجود دارد و نمی‌خواهند مردم رشد و توسعه کشور را ببینند.

زیرساخت‌های میاندورود آماده نیست

این مسئول از تخصیص 70 درصدی اعتبارات در سال گذشته خبر داد و گفت: چون زیرساخت‌ها در شهرستان آماده نبود، اعتبارات خود را چندان نشان نمی‌دهد.

وی افزود: درحالی که روستاهای بالادست ما از ابتدایی‌ترین امکانات محروم هستند، 2 درصد پول نفت به ما پرداخت نشد و میاندورود را از فضای محرومیت خارج کردند که به این اقدام اعتراض کرده و پیگیر آن نیز هستم.

عضو شورای فرهنگ عمومی میاندورود ادامه داد: برای آسفالت جاده روستاهای بالادست، سال گذشته 500 میلیون تومان اعتبار گذاشته بودیم و برای سال آینده نیز 500 میلیون دیگر اعتبار اختصاص دادیم.

قادری با بیان اینکه کل اعتبارات شهرستان براساس جمعیت تخصیص پیدا می‌کند، تصریح کرد: اعتبار میاندورود در سال جاری 14 میلیارد و 327 میلیون تومان خواهد بود.

بی‌اعتنایی مدیر فرودگاه بی‌اعتنایی به خودش است

وی با اشاره به اینکه فرودگاه دشت‌ناز از لحاظ جغرافیایی در حوزه سرزمینی میاندورود واقع شده است، بیان کرد: به‌همین دلیل 5 میلیارد تومان از اعتبارات ملی را به شهرستان سرازیر کردند تا برای توسعه فرودگاه هزینه شود.

فرماندار میاندورود با تاکید بر اینکه امروز مدیر فرودگاه بایستی همانند مدیران دیگر شهرستانی، برنامه‌های خود را به ما ارائه کند، خاطرنشان کرد: اما امروز هیچ یک از مدیران فرودگاه برای ارائه برنامه به ما مراجعه نکردند.

قادری اضافه کرد: امروز هر فردی به‌عنوان نماینده دولت در شهرستان حضور دارد این مدیر باید برنامه‌های خود را به وی اعلام کند.

وی این بی‌اعتنایی مدیر فرودگاه را بی‌اعتنایی به خودش دانست و گفت: لازم بود این مدیر برنامه‌های خود را به ما اعلام می‌کرد.

قادری با تاکید بر اینکه اگر برنامه‌ها به من اعلام نشود، اعتبارات را برگشت می‌دهم، افزود: فرودگاه دشت‌ناز هم در بحث امنیتی و اجتماعی و هم در بحث حوزه سرزمینی متعلق به شهرستان میاندورود است.

بودجه فرهنگی میاندورود صفر درصد است

این مسئول با اشاره به کمبود امکانات فرهنگی در شهرستان میاندورود، اظهار کرد: سرانه اعتبار فرهنگی ما در شهرستان صفر درصد است.

قادری همچنین به نقش خبرنگاران در انعکاس عملکرد مسئولان اشاره کرد و گفت: اگر خبرنگاران نباشند، مردم چگونه مطلع شودند که دولت چه اقداماتی را انجام داده است.

وی تصریح کرد: خبرنگاران توقع چندانی از مدیران ندارند و مدیران باید ارتباط بیشتری با خبرنگارن داشته باشند و عملکرد دولت را در شهرستان را به مردم انتقال دهند.

فرماندار میاندورود در پایان با اشاره به تهیه گزارش خبرنگاران در جلسات شورای اداری، خاطرنشان کرد: رسانه‌ها علاوه بر اینکه در کنار ما گزارش تهیه می‌کنند باید در کنار ما قرار بگیرند و به‌عنوان اعضای شورای اداری در جلسات حضور داشته باشند.برای این پست 8 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • پنج شنبه 05 شهریور 1394 - 16:04 میاندورودی

  از قدیم گفتن،خدا به یکی نون میده دندون نمیده،به یکی که دندون میده نون نمیده!مصداق بارزش ما میاندورودی ها هستیم که با داشتن منبع عظیمی مثه فرودگاه باید تا بحال شاهد خیلی پیشرفت ها بودیم،اما حتی ذره ای ترقی ندیدیم متأسفانه!چه شود خدا داند................

  پاسخ به نظر
  + 4 - 2
 • پنج شنبه 05 شهریور 1394 - 16:15 ساروی

  اقای فرماندار فرودگاه دشت ناز ساری مربوط به مرکز استان میباشد. دلیلی نداره مدیر کل فرودگاه در شورای اداری شهرستان میاندرود شرکت کنه. با تشکر

  پاسخ به نظر
  + 5 - 11
  پنج شنبه 05 شهریور 1394 - 19:51 دربیش

  داداش من؛ قرار نیست تو جلسه شرکت کنه،اصلا عضو نیست. اگه خبرو خونده باشی پول فرودگاه به حساب میاندورود واریز میشه، چه بخوای و چ نخواین باید ما میاندورودی ها به فرودگاه پول بدیم، پس بیزحمت فشار زیادی به خودتون نیارین و اینقده فرودگاه ساری فرودگاه ساری نکنین. اسمش ساریه ولی ماااااااااااااااااااااااااااااااااااال ما میاندوروددی هاست. التماس دعا عزیزم.

  پاسخ به نظر
  + 10 - 0
 • پنج شنبه 05 شهریور 1394 - 20:56 حقگو

  جناب ساروی سلام،این دیگه ازون حرفا بود!!!فرودگاه توی دل شهرستان میاندورود هستش،جدیدا ساری مالکش شده؟جل الخالق

  پاسخ به نظر
  + 6 - 2
 • شنبه 07 شهریور 1394 - 17:49 میاندورودی

  عجبا چطور فرودگاه در شهرستان میاندوروده از همه امکانات این شهرستان داره استفاده میکنه اما اسم ساری رویش هست بودجه رو از شهرستان میاندورود میگیره اما به نماینده عالی دولت جهت طرح مشکلات و شرکت در جلسات توجهی نداره این مسله مهم رو اقای استاندار باید هماهنگی و حل کنه واقعا داره حق مردم شهرستان توسط مدیران نالایق تضعیف میشه برادر جانباز ارسطو قادری فرماندار محترم تا حصول نتیجه پیگیریفرمایید متشکریم

  پاسخ به نظر
  + 6 - 1
 • یکشنبه 08 شهریور 1394 - 00:21 صبرایی

  جناب فرماندارساعی وعزیز...چهاریاپنج ساله شهرستان میاندورود تشکیل شده ولی استقرارادارات هنوز بانمایندگی چرا ...ارشاد.اصناف.کار.وووو....میخ رومحکم بکوب یا استقرار یاجمع کنن ادارات نمایندگی رو.یک نمونه همین اصناف چقدر پول کسبه حیف ومیل میشه ومیره توجیب سارویها بابا بگیرین مستقلش کنین خلاص....مدیر فرودگاه چرانباید بیاد توجلسات شرکت کنه مگه فرودگاه توشکم شهرمون نیست درامد بیاد توجیب میاندورود اسمش اصلا مهم نیست باشه فرودگاه جهنمی////

  پاسخ به نظر
  + 6 - 2
 • یکشنبه 08 شهریور 1394 - 01:28 ساروی

  خاک برسر نمایندهای ساری یه ذره غیرت ندارن. فرماندار یه شهرستان تازه متولد شده که تاسیس آن اصلا کارشناسی شده نبوده حالا مدیر کل فرودگاه دشت ناز ساری باید به ایشون گزارش بده. واقعا برای این نماینده ها که به خاطر میز و مقام سکوت کردند متاسفم.

  پاسخ به نظر
  + 2 - 7
 • دوشنبه 09 شهریور 1394 - 08:21 سورک

  شما جیب ما رو نزن، ولمون کن بابا، بی خیال

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • چهار شنبه 11 شهریور 1394 - 12:41 ساروی

  آقا با توجه به برنامه کوچک سازی دولت و کاهش تعداد کارمندان نمایندگی ادارات در میاندرود جمع خواهد شد و مجددا دوباره به حالت قبل برمیگردهگهگه. وبه ساری ارجاع میشود به امید آن روز

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : فرودگاه در میاندورود واقع شده و مدیر آن باید برنامه خود را به ما اعلام کند/ خبرنگاران از اعضای شورای اداری هستند

فرودگاه در میاندورود واقع شده و مدیر آن باید برنامه خود را به ما اعلام کند/ خبرنگاران از اعضای شورای اداری هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ