• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15356 - تاریخ انتشار : یکشنبه 08 شهریور 1394 - ساعت: 13:41

چاپ
غفار وفایی گزینه احتمالی ریاست شورای شهر سورک

با نزدیک شدن به انتخاب رئیس شورا؛

غفار وفایی گزینه احتمالی ریاست شورای شهر سورک


با نزدیک شدن به انتخاب ریاست شورا، براساس شنیده‌ها غفار وفایی گزینه احتمالی ریاست شورای شهر سورک است.

به گزارش میانخبر، شورای اسلامی شهر و روستا در قانون اساسی تعریف شده است که برای پيشبرد سريع برنامه‌های اجتماعي، اقتصادي، عمراني، بهداشتي، فرهنگي، آموزشي و ساير امور رفاهي از طريق همكاري مردم با توجه به مقتضيات محلی اداره امور هر روستا، بخش، شهر و شهرستان يا استان با نظارت شورايی به نام شورای (روستا)، بخش، شهر و شهرستان يا استان صورت می‌گيرد.

12 شهریور سال‌روز آغاز فعالیت شورای اسلامی در شهر و روستا است و 2 سال از آغاز فعالیت شورای اسلامی دوره چهارم می‌گذرد.

شورای شهر سورک در 2 سال گذشته دارای فراز و نشیب‌های مختلفی بوده است که می‌توان انتخاب رئیس شورا را یکی از آنها دانست که در دو سال گذشته دو رئیس شورا داشته است.

کاظم امجدی در آغاز شورای دوره چهارم به‌عنوان رئیس شورا انتخاب شده بود و در سال دوم علی اکبر مظلومی‌نیا عهده‌دار این مسئولیت شد و همچنان نیز ادامه دارد.

در چند روز آینده نیز باید براساس رای گیری رئیس جدید انتخاب شود به همین دلیل بازار رایزنی‌ها داغ شده است و براساس شنیده‌ها قرار است برای یک سال آینده یکی دیگر از اعضای شورا این مسئولیت را برعهده بگیرد.

ظاهرا روندی در شورای شهر شکل گرفته که براساس آن هر سال یک نفر به‌عنوان رئیس شورا قبول مسئولیت کند و به همین دلیل و براساس شنیده‌ها قرار است غفار وفایی رئیس جدید شورای مرکز شهرستان میاندورود باشد.

چرخش مسئولیت و حضور تک تک اعضای شورا در این جایگاه می‌تواند کارایی و توانایی فرد را بیشتر از گذشته نشان دهد و مردم بهتر می‌توانند توان و پتانسیل هر یک از اعضای شورای شهر خود را محک بزنند.دیدگاه شما در مورد : غفار وفایی گزینه احتمالی ریاست شورای شهر سورک

غفار وفایی گزینه احتمالی ریاست شورای شهر سورک تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ