• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15453 - تاریخ انتشار : جمعه 13 شهریور 1394 - ساعت: 18:49

چاپ
35 واحد مسکونی به‌صورت کامل یا جزئی دچار خسارت شدند

مدیر کمیته امداد میاندورود:

35 واحد مسکونی به‌صورت کامل یا جزئی دچار خسارت شدند


مدیر کمیته امداد میاندورود گفت: براساس آخرین آمار به‌دست آمده از وضعیت منازل مددجویان، تعداد 35 واحد مسکونی به‌صورت غیرقابل سکونت و یا دچار خسارت‌های جزئی شدند.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با بیان اینکه براثر طوفان روز سه شنبه در شهرستان تعداد زیادی از منازل مسکونی مددجویان تخریب شد، اظهار کرد: براساس آخرین آمار به‌دست آمده از وضعیت منازل مددجویان، تعداد 35 واحد مسکونی به‌صورت غیرقابل سکونت و یا دچار خسارت‌های جزئی شدند.

وی افزود: همچنان تلاش امدادگران جهت شناسایی خسارت‌های احتمالی در بین ساکنین شهرستان ادامه دارد.

مدیر کمیته امداد شهرستان میاندورود از دیدار مدیرکل کمیته امداد مازندران از منازل مددجویانی که بر اثر طوفان اخیر دچار خسارت شدند خبر داد و گفت: در جریان این دیدار که از مددجویان شهر سورک و روستاهای لالیم، کیاپی و اسلام‌آباد بازدید و دلجویی به‌عمل آمد، مبالغی بلاعوض جهت جبران خسارات وارد شده به آنها تعهد شد.

ابراهیمی بیان کرد: : در 5 ماهه ابتدای سال جاری تعداد 34 واحد منزل مسکونی مددجویی با اعتبار بالغ بر 250 میلیون ریال بازسازی، بهسازی و مقاوم‌سازی شدند.

وی تاکید کرد: این پروژه‌های عمرانی با مشارکت خیرین، حامیان و خانواده مددجو انجام گرفته است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در طی بازدید مددکاران کمیته امداد امام خمینی‌‌(ره) از خانواده‌ها، کلیه نیازهای آنها احصا شده و با تکمیل شناسنامه نیازمندی‌های خانواده‌ها، اقدام به حل مشکلات آنان کردند.

ابراهیمی در پایان با اشاره به ضرورت نیازسنجی از خانواده مددجویان و ایتام تحت حمایت کمیته امداد امام (ره) و اطلاع‌رسانی به‌موقع و دقیق به حامیان و خیرین، دقت و توجه امدادگران و مددکاران در این موضوع را امری لازم و ضروری دانست و گفت: باید با مساعدت آحاد مردم و خیرین در زمینه حل مشکلات ایتام و نیازمندان منطقه اهتمام بیشتری داشت.دیدگاه شما در مورد : 35 واحد مسکونی به‌صورت کامل یا جزئی دچار خسارت شدند

35 واحد مسکونی به‌صورت کامل یا جزئی دچار خسارت شدند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ