• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15455 - تاریخ انتشار : جمعه 13 شهریور 1394 - ساعت: 19:07

چاپ
گواهی می‌دهیم که ایشان با پیروی از ولایت‌فقیه از برجسته‌ترین امامان جمعه کشور می‌باشند

بیانیه ستاد نماز جمعه میاندورود در تقدیر از امام جمعه؛

گواهی می‌دهیم که ایشان با پیروی از ولایت‌فقیه از برجسته‌ترین امامان جمعه کشور می‌باشند


حجت الاسلام عسکری بخشی به عنوان مسئول ستاد نمازجمعه میاندورود بیانه ای را در بین نماز ظهر و عصر جمعه در تقدیر از تلاش ها و حمایت از امام جمعه میاندورود قرائت کرد.

به گزارش میانخبر، در بخش هایی از این بیانیه آمده است: از آنجا که نماز جمعه جایگاه عشق به ولایت و بصیرت و یکی از برکات و نعمات اسلام و انقلاب شکوهمند اسلامی و یادگار ارزشمند امام راحل است ، ما ضمن قدردانی و سپاسگزاری از شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور به دلیل معرفی شخصیتی لایق، خطیبی توانا و دانا و زمان شناسی مومن و متقی با تفکر بسیجی و یادگار دفاع مقدس، همچنین انسانی مردمدار به منظور برگزاری نمازجمعه در میاندورود، گواهی می دهیم که ایشان به حمد خداوند در طی این چند سال توانسته اند بین اقشار مختلف مردم وحدت همگرایی مناسب و آگاهی و بصیرت ایجاد کنند. خطبه های ایراد شده ایشان در این مدت خود گواه بر این مدعاست که عالمانه،مدبرانه،بادرایت،هوشمندانه و با معنویت ایراد شده است.

در بخش دیگری از این پیام آمده است: با توجه به هجمه فرهنگی دشمن و حمله به ارکان نظام و رهبری و مقدسات اسلام، ایشان با بیان شیوا و نفوذ کلمه توانستند بهترین الگو و آگاهی بر اساس بیانات امام و رهبری از اسلام را ارائه دهند.

به مصداق من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق ما از ناحیه خود و مردم انقلابی و دلسوز نظام که در این چند سال و مخصوصاً چند روز ابراز ارادت نسبت به امام جمعه دلسوز و محبوب حضرت حجت الاسلام و المسلمین سید مجتبی رسولی جویباری از طرق مختلف اظهار کردند از زحمات خالصانه و اقدامات خداپسندانه این بزرگوار تقدیر و تشکر می کنیم و گواهی می دهیم که ایشان با پیروی از ولایت فقیه از برجسته ترین امامان جمعه کشور می باشند که با ارتباط تنگاتنگ با مردم، نشست با نخبگان و مشورت با آنها، پذیرش انتقادات و حضور در تمام مسایل و مشکلات شهرستان و احساس مسئولیت در قبال تمام اتفاقات شهرستعن توانسته اند محبوبیتی را در قلب عموم مردم شهرستان ایجاد کنند.

حقیقتا امام جمعه مامن و پناه گاه مردم و فقرا بوده است و هست . مردم خوب ما همیشه از جایگاه نمازجمعه از شما حمایت کرده و خواهند کرد و خواهان شما بوده و هستند و خدا شاهد است که ما به تکلیف خود عمل کردیم و نماز جمعه را هم مستحکم تر از همیشه و با شکوه تر از همیشه برپا خواهیم کرد.


منبع : پایگاه اطلاع رسانی نماز جمعه

مطالب مرتبط با : گواهی می‌دهیم که ایشان با پیروی از ولایت‌فقیه از برجسته‌ترین امامان جمعه کشور می‌باشند
برای این پست 3 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • شنبه 14 شهریور 1394 - 07:51 ناشناس

  ستاد نماز جمعه وقتی از امام جمعه تعریف نکنه کی تعریف کنه؟استشهادیه رو کی تنظیم کرد و برای جمع اوری امضا به روستاهها برد؟ای ناقلاها

  پاسخ به نظر
  + 8 - 9
  شنبه 14 شهریور 1394 - 20:34 ناشناس

  در امضا کردن استشهادیه هرکسی مختاره،میتونستی بزنی یا نرنی.

  پاسخ به نظر
  + 5 - 1
 • شنبه 14 شهریور 1394 - 14:56 صبرایی

  کاش وایکاش مردم رودرجریان رفتن حاج اقا میگذاشتید تا کمپینی برای اعلام حمایت ازایشان تشکیل میدادند..بنده به هیچ جریان وحزب خاصی تعلق نداشته وندارم وبیکار هم هستم ونان بازوی خودم رومیخورم ولی میاندورود چهره خدومی روازدست داد حالا هرکی میخاد هر چی فکر کنه وخدا شاهد هست مپتا بحال یک حرف نابجایی ازایشان من نه شنیده ام ///////خدا وند ما رابه راه راست هدایت فرماید وازصالحان قرار دهد وشب اول قبر مولایمان علی رابربالین ما حاضرنموده وتمام جوانان عاقبت به خیر شوند ......امین

  پاسخ به نظر
  + 5 - 3
  یکشنبه 15 شهریور 1394 - 13:20 آنید کیان

  صبرایی جان شما نون بازو ت میخوری جای تشکرداره ولی از جریانات پشت پرده خبر نداری به خاطر همین احساسی حرف میزنی یه مرررررررررررررررررررد هیچ وقت تواین مسائل احساسی برخورد نمیکنه مسلما امام جمعه بعدی بهتره

  پاسخ به نظر
  + 4 - 3
 • یکشنبه 15 شهریور 1394 - 14:01 وطن پرست

  واقعا میگین،نه بابا، جدی، شوخی نکن، هر چی شما بگین قبول راستی میگما.

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
دیدگاه شما در مورد : گواهی می‌دهیم که ایشان با پیروی از ولایت‌فقیه از برجسته‌ترین امامان جمعه کشور می‌باشند

گواهی می‌دهیم که ایشان با پیروی از ولایت‌فقیه از برجسته‌ترین امامان جمعه کشور می‌باشند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ