• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15467 - تاریخ انتشار : سه شنبه 17 شهریور 1394 - ساعت: 11:55

چاپ
مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود تغییر کرد

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود تغییر کرد


طی حکمی از سوی رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود تغییر کرد.

به گزارش میانخبر، طی حکمی از سوی رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران دکتر شهمن مزدرانی به‌عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندورود منصوب شد.

دکتر محمد قربانی که از 29 بهمن سال 91 به‌عنوان مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود معرفی شده بود به یکی از مراکز بهداشتی درمانی در شهر ساری منتقل شد.
قربانی در مدت مسئولیت خود در این شهرستان اقدامات بسیار خوبی برای افزایش امکانات بهداشتی در شهرستان انجام داد که تکمیل مرکز بهداشتی درمانی شهر سورک از مهمترین کارهای وی بوده است.

راه‌اندازی شبکه، انتخاب کارشناسان مسئول مجرّب و انجام مراحل انتقال و انتصاب آنها، تشکیل مجمع خیّرین سلامت شهرستان و فعّال کردن آن، تجهیز مرکز شبانه‌روزی شهرستان به دستگاه‌های مدرن، راه‌اندازی آزمایشگاه تشخیص پزشکی مجهّز با انجام آزمایشات کامل با تعرفه دولتی، احداث آزمایشگاه رفرانس (مرجع) و پیگیری جهت تجهیز آن، احداث پایگاه بهداشتی شهری سورک و پیگیری جهت تجهیز آن، تأسیس مرکز درمان شبانه‌روزی پیشگیری هاری و واکسیناسیون سربازان، تأسیس واحد زنجیره سرما (تأمین کننده واکسن شهرستان)، راه‌اندازی و تجهیز کلینیک دندانپزشکی شهرستان با دو شیفت فعّالیت با تعرفه دولتی، تجهیز رادیولوژی شهرستان، پیگیری نصب، راه‌اندازی و تأمین نیروی انسانی آن، تأسیس کلینیک ویژه تخصّصی شهرستان و پیگیری تأمین نیروی انسانی متخصّص، راه‌اندازی پایگاه اورژانس گهرباران (ولوجا)، تجهیز مرکز سلامت جامعه شهرستان به دستگاه رادیوگرافی دندان و اسپیرومتری  (ارزیابی کننده عملکرد ریه‌ها)، اشتغال‌زایی جهت تعدادی از جوانان بومی در سطح شبکه مبتنی بر مجوّزهای بخش خصوصی صادره از دانشگاه، ارائه خدمات درمانی رایگان در منزل به بیماران معلول و مراقبت تا حصول بهبودی، شروع پروژه احداث مرکز بهداشتی درمانی طبقده و ادامه آن با پیشرفت فعلی 30%، احداث ، تجهیز و راه‌اندازی خانه بهداشت در روستاهای جامخانه و انجیل نسام، تکمیل پروژه مرکز بهداشتی درمانی دارابکلا با مشارکت خیّر بزرگوار حاج محمّد تقی مهاجر و پیگیری تجهیز و راه‌اندازی آن از جمله اقدامات شبکه بهداشت و درمان میاندورود در زمان تصدی گری وی بوده است.

دکتر شهمن مزدرانی که مسئولیت مرکز بهداشت و درمان میاندورود را پذیرفته است، کاندیدای دوره چهارم شورای اسلامی شهر ساری بود که در نهایت موفق نشد در جمع اعضای شورای شهر قرار گیرد.

در حکم دکتر مزدرانی آمده است:

جناب آقای دکتر شهمن مزدارانی

سلام علیکم

با اتکال به خداوند متعال و بنا به پیشنهاد معاون محترم بهداشتی دانشگاه و باتوجه به تعهد و تجربه حضرتعالی و به موجب این ابلاغ با حفظ سمت و ردیف حقوقی به‌عنوان سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان میاندرود منصوب می‌شوید.

امید است در راستای سیاست‌ها و اهداف دولت تدبیر و امید و با رعایت جوانب شرعی و قانونی و نظم و انضباط اداری و نظارت مداوم بر فعالیت پزشکان و نظام ارجاع خانواده شهری و روستایی و همچنین تلاش در جهت پویایی سلامت شهرستان و استفاده از نظرات کارشناسان و توجه به طرح تکریم ارباب رجوع در سایه حضرت ولی عصر (عج) موفق و مؤید باشید.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • چهار شنبه 18 شهریور 1394 - 01:37 صبرایی

    با تشکراز دکتر قربانیمقدم اقای دکتر مزدارانی رو به شهرستان میاندورود تبریک عرض نموده انشاالاه منشا تحولات فراوان در سطح بهداشت ودرمان درسطح شهرستان شاهدش باشیم //////

    پاسخ به نظر
    + 3 - 2
دیدگاه شما در مورد : مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود تغییر کرد

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود تغییر کرد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ