• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15528 - تاریخ انتشار : دوشنبه 23 شهریور 1394 - ساعت: 14:19

چاپ
دانش‌آموزان را باید به سمت رشته‌های فنی سوق داد/ 7753 نفر برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند

معاون آموزش و نوآوری آموزش و پرورش میاندورود:

دانش‌آموزان را باید به سمت رشته‌های فنی سوق داد/ 7753 نفر برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند


معاون آموزش و نوآوری آموزش و پرورش میاندورود گفت: امروز باید در هدایت تحصیلی، دانش آموزان را به‌سمت فنی و حرفه‌ای و کار و دانش برد که در این زمینه، خبرنگاران نقش مهمی درآگاه‌سازی خانواده‌ها دارند.

به گزارش میانخبر، علی شعبانی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، تعداد کل افراد ثبت‌نام‌ شده در تمام رده‌ها را 7 هزار و 753 نفر بیان کرد و افزود: میاندورود تعداد 54 نفر دانش آموز استثنایی دارد.

وی افزود: : 782 نفر جدیدالورود داریم که زنگ شکوفه‌ها و پایلوت استانی 31 شهریور در مدرسه بهارآرزو جامخانه میاندورود با حضور نماینده ولی فقیه، استاندار و مسئولین دیگر استانی و شهرستانی برگزار خواهد شد.

معاون آموزش و نوآوری آموزش و پرورش میاندورود خاطرنشان کرد: در رشته فنی و حرفه‌ای 66 نفر و کار و دانش 379 نفر ثبت نام کردند.

شعبانی تعداد مدارس میاندورود را 83 مدرسه عنوان کرد و گفت: این تعداد مدارس، جمعا 328 کلاس را دایر کردند که 43 مدرسه ما ابتدایی و 39 مدرسه دولتی هستند.

وی بیان کرد: در سطح شهرستان، سه مدرسه آموزش از راه دور و سه مدرسه بزرگسالان داریم که هر کدام دو مدرسه پسرانه و یک مدرسه دخترانه دارند.

این مسئول تاکید کرد: یکی از اصلی‌ترین اهداف و شعار پروژه مهر، مشارکت مردم و شوراها در بازگشایی مدارس و ایجاد فضای شاداب برای دانش آموزان است.

شعبانی یادآور شد: آنچه در طی سال‌های گذشته و پس از انقلاب مدنظر بود، ایجاد فرصت تحصیلی برای همه مردم بود و امروز دغدغه ما این است که فضای کار و اشتغال را فراهم کنیم.

وی در پایان اظهار کرد: امروز باید در هدایت تحصیلی، دانش آموزان را به‌سمت فنی و حرفه‌ای و کار و دانش برد که در این زمینه، خبرنگاران نقش مهمی درآگاه‌سازی خانواده‌ها دارند.دیدگاه شما در مورد : دانش‌آموزان را باید به سمت رشته‌های فنی سوق داد/ 7753 نفر برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند

دانش‌آموزان را باید به سمت رشته‌های فنی سوق داد/ 7753 نفر برای سال تحصیلی جدید ثبت نام کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ