• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15529 - تاریخ انتشار : دوشنبه 23 شهریور 1394 - ساعت: 14:35

چاپ
طرح مدرسه پویا در تمامی مدارس اجرا می‌شود/ 50 دانش‌آموز در طرح هجرت شرکت کردند

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش میاندورود:

طرح مدرسه پویا در تمامی مدارس اجرا می‌شود/ 50 دانش‌آموز در طرح هجرت شرکت کردند


معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش میاندورود گفت: 16 مدرسه در طرح هجرت سال جاری حضور داشتند که تعداد 50 نفر از دانش‌آموزان در این طرح شرکت کردند.

به گزارش میانخبر، صغری کلانتری در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، درباره اقدامات فرهنگی و پرورشی برای دانش‌آموزان در طول تابستان گفت: اردوهای یک روزه که با محوریت کانون بود در طول تابستان انجام گرفت و در این راستا 31 اردو برگزار شد.

وی برگزاری کلاس آموزش رباتیک برای 45 نفر از دانش‌آموزان، طرح آموزش شنا برای 103 نفر، اعزام دانش‌آموزان به راهیان نور در قالب 11 کاروان، شرکت بیش از 400 دانش آموز در مسابقات قرآنی و فرهنگی، برگزاری جشنواره غذا در جهت ترویج غذاهای سنتی و سالم، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی را از جمله اقدامات معاونت پرورشی و تربیت بدنی در طول تابستان بیان کرد.

معاون پرورشی و تربیت‌بدنی آموزش و پرورش میاندورود با بیان اینکه 16 مدرسه در طرح هجرت سال جاری حضور داشتند، تصریح کرد: تعداد 50 نفر از دانش آموزان در این طرح شرکت کردند.

کلانتری با اشاره به اینکه کانون فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش در ابتدای سال تحصیلی جدید افتتاح خواهد شد، افزود: دارالقرآن و کتابخانه را در فضای کانون خواهیم داشت تا دانش‌آموزان از آن استفاده کنند.

وی از اجرای طرح مدرسه پویا در تمامی مدارس شهرستان خبر داد و گفت: حیات پویا، به‌کارگیری بازی‌هایی با فرهنگ بومی محلی با توجه به فرهنگ آن شهرستان است که بیشتر در مدارس ابتدایی اجرا می‌شود.

کلانتری در پایان با بیان اینکه تمام مدارس ما هوشمندسازی شده‌اند، تصریح کرد: با رایزنی با شهرداری سورک قرار شد در دو مدرسه بزگ شهرستان، امکانات ورزشی عمومی در این مدارس مسقر شود.دیدگاه شما در مورد : طرح مدرسه پویا در تمامی مدارس اجرا می‌شود/ 50 دانش‌آموز در طرح هجرت شرکت کردند

طرح مدرسه پویا در تمامی مدارس اجرا می‌شود/ 50 دانش‌آموز در طرح هجرت شرکت کردند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ