• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15576 - تاریخ انتشار : جمعه 27 شهریور 1394 - ساعت: 17:49

چاپ
انقلابی ماندن بسیار مهم است و آیت الله خزعلی با درایت کامل در خط انقلاب ماند

امام جمعه موقت میاندورود:

انقلابی ماندن بسیار مهم است و آیت الله خزعلی با درایت کامل در خط انقلاب ماند


امام جمعه موقت میاندورود گفت: انقلابی ماندن بسیار مهم است و آیت الله خزعلی با درایت کامل در خط انقلاب ماند.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام سید محمد شفیعی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر سورک با اشاره به سال‌روز ازدواج حضرت علی(ع) و حضرت فاطمه(س) گفت: مراسمات عروسی مومنین به گونه‌ای برگزار شود که منافاتی با ارزش‌های دینی نداشته باشد.

وی همچنین به درگذشت آیت الله خزعلی اشاره کرد و افزود: انقلابی ماندن بسیار مهم است و آیت الله خزعلی با درایت کامل در خط انقلاب ماند.

امام جمعه موقت میاندورود خاطرنشان کرد: آیت الله خزعلی کسی بود که تا آخر در خط امام و ولایت، پایدار، دوستدار و تابع خط رهبری بود.

حجت الاسلام شفیعی با بیان اینکه اگر انقلابی بار آمدیم و این همه برای انقلاب شهید دادیم دعا کنیم که در صراط انقلاب و در خط امام و ولایت و رهبری ثابت قدم بمانیم.

وی بیان کرد: آیت الله فاضل لنکرانی بعد از درس اصول که به ظاهر ربطی به سیاست ندارد رهبری را دعا کردند و گفتند که پرچم‌دار را دعا کنید.

خطیب جمعه میاندورود تاکید کرد: شیعیان ما اگر اهل عبادت و اهل اخوت، وحدت و محبت نسبت به یکدیگر باشند ظهور امام زمان به تاخیر نخواهد افتاد.دیدگاه شما در مورد : انقلابی ماندن بسیار مهم است و آیت الله خزعلی با درایت کامل در خط انقلاب ماند

انقلابی ماندن بسیار مهم است و آیت الله خزعلی با درایت کامل در خط انقلاب ماند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ