• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15583 - تاریخ انتشار : یکشنبه 29 شهریور 1394 - ساعت: 23:04

چاپ
پیام وصیت‌نامه شهدا دفاع از ولایت بود/ آمریکا همچنان شیطان بزرگ است

فرمانده سپاه میاندورود:

پیام وصیت‌نامه شهدا دفاع از ولایت بود/ آمریکا همچنان شیطان بزرگ است


فرمانده سپاه میاندورود گفت: امریکا همچنان شیطان بزرگ و دشمن شماره یک ایران خواهد بود و اگر در وصیت‌نامه شهدا دقت کنیم پیام آنها دفاع از ولایت بود و اینکه رهبر را تنها نگذاریم.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با اشاره به فرارسیدن هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: این هفته یادآور حماسه مردان و زنانی است که از خون خود گذشتند اما اجازه اشغال حتی یک وجب از خاک این کشور را ندادند.

وی افزود: شهیدان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس به پیروی از امام(ره) و برای دفاع از خاک، ناموس، عزت و انقلاب اسلامی جانانه از این مرز و بوم دفاع کردند.

فرمانده سپاه میاندورود از برگزاری برنامه مختلف در این هفته از سوی ستاد گرامی‌داشت هفته دفاع مقدس خبر داد و گفت: زنگ ایثار و مقاومت، مانور خودرویی، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی گلزار شهدای گمنام و شهر سورک، برگزاری مسابقات مختلف ورزشی، شب شعر آیینی، پیاده روی خانوادگی، برگزاری مسابقات بومی محلی، دیدار با رزمندگان و جانبازان، آموزش سلاح شناسی و نشست بصیرتی از جمله برنامه‌های این ستاد است.

جناسمی با اشاره به دشمنی آمریکا با انقلاب اسلامی ایران، تصریح کرد: آمریکا یکی از موثرترین و پیچیده‌ترین نقش‌ها را در تحمیل و ادامه جنگ بر ملت ایران داشت.

وی بیان کرد: بسیج امکانات قدرت‌های استکباری و تهیه بهترین سلاح‌های روز جهان به هدایت آمریکا صورت گرفت.

این مسئول ادامه داد: کمک‌های اطلاعاتی و بهره‌گیری از سیستم ماهواره‌ای برای رصد نیروهای ما و انتقال آن به نیروهای بعثی نیز از اقدامات آمریکا علیه ملت ایران بوده است.

جناسمی خاطرنشان کرد: آمریکا حتی در اواخر جنگ کار را به جایی رساند که خود مستقیما مقابل ما قرار گرفت و کشورهای عربی منطقه به‌ویژه حکومت خاندان آل سعود را راضی کرد که پشتیبانی از ادامه جنگ را برعهده بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه این همه شهید و تحمیل جنگ به کشور ایران در اثر توطئه آمریکا بوده است، افزود: آمریکا در سطح بین‌الملل بیشترین قطع‌نامه را علیه جمهوری اسلامی تصویب کرد و انواع تحریم‌های ظالمانه را نیز به مردم ایران تحمیل کرد.

فرمانده سپاه میاندورود با اشاره به اینکه خسارت‌ها و ویرانی‌های جنگ، منفجر کردن هواپیمای مسافربری و تشویق فرمانده ناو با دادن مدال از جمله اقدامات آمریکل علیه ملت ایران بوده است، خاطرنشان کرد: مبادا امروز چهره این شیطان بزرگ را بزک کنیم و آن را تطهیر کنیم.

حسین جناسمی در پایان اظهار کرد: امریکا همچنان شیطان بزرگ و دشمن شماره یک ایران خواهد بود و اگر در وصیت‌نامه شهدا دقت کنیم پیام آنها دفاع از ولایت بود و اینکه رهبر را تنها نگذاریم.دیدگاه شما در مورد : پیام وصیت‌نامه شهدا دفاع از ولایت بود/ آمریکا همچنان شیطان بزرگ است

پیام وصیت‌نامه شهدا دفاع از ولایت بود/ آمریکا همچنان شیطان بزرگ است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ