• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15590 - تاریخ انتشار : دوشنبه 30 شهریور 1394 - ساعت: 09:23

چاپ
طرح هادی روستا ناتمام است/ کیفیت نان روستا پایین است

دهیار روستای دلمرز:

طرح هادی روستا ناتمام است/ کیفیت نان روستا پایین است


دهیار روستای دلمرز گفت: با توجه به اینکه حدود 10 سال از تصویب طرح هادی می گذرد اما در این زمان هنوز طرح به‌صورت کامل در روستا انجام نشده است.

به گزارش میانخبر ، حسن ذبیحی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر از تکمیل نشدن طرح هادی در روستای دلمرز خبر داد و اظهار کرد: با توجه به اینکه حدود 10 سال از تصویب طرح هادی می گذرد اما در این زمان هنوز طرح به‌صورت کامل در روستا انجام نشده است.

وی افزود: دلمرز بالغ بر 192 خانوار دارد و عقب نشینی در روستا انجام شد و با پیگیری‌هایی که صورت گرفته ولی هنوز تکمیل این طرح با مشکل روبه‌رو است.

دهیار روستای دلمرز به مشکلات جاده اشاره کرد و گفت: روستای دلمرز از مناطق محروم بخش گهرباران محسوب می‌شود که از نظر جاده بین روستایی با مشکلات زیادی روبه‌رو است که از چهار کیلومتر جاده فقط حدود یک کیلومتر آسفالت شده است.

وی تصریح کرد: به‌دلیل آسفالت نبودن جاده، در زمان بارندگی با آبگرفتگی معابر مواجه هستیم که در فصل زمستان این مشکل تشدید می‌شود.

دهیار روستای دلمرز درباره اصلی‌ترین طرح‌های اجرا شده در این روستا بیان کرد: از جمله طرح‌هایی که صورت گرفته است اجرای بخشی از طرح هادی، تعویض ترانس برق، شن‌ریزی بین مزارع و لای‌روبی بخشی از زمین‌های کشاورزی است.

ذبیحی درباره کیفیت و مشکلات آب شرب گفت: کیفیت آب بسیار پایین است و در بیشتر مواقع از قطع آب، به‌خصوص در فصل تابستان رنج می‌بریم.

وی یکی دیگر از مشکلات عمده آب را مربوط به کشاورزی دانست و دلیل آن را بتنی نبودن کانال آب رسانی، لای‌روبی نبودن و زه‌کشی نبودن کانال‌های آب‌رسانی بیان کرد.

ذبیحی به کیفیت پایین نان اشاره کرد و افزود: متأسفانه پخت نان در روستا از کیفیت خوبی برخوردار نیست.

وی در پایان با بیان اینکه مسئولان وعده چندین باره درباره رسیدگی به مشکلات روستا می‌دهند، اظهار کرد: با پیگیری‌هایی که صورت گرفته و درخواست‌هایی که داده شد اما متأسفانه مسئولان آن‌گونه که باید به روستاهایی که نیازمند کمک هستند توجه نداشته و انتظار می‌رود که مسئولان بیشتر به معظلات روستا توجه کنند.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • سه شنبه 31 شهریور 1394 - 07:50 .

    نگو.......مدیریت فرماندار بالاست.....

    پاسخ به نظر
    + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : طرح هادی روستا ناتمام است/ کیفیت نان روستا پایین است

طرح هادی روستا ناتمام است/ کیفیت نان روستا پایین است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ