• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15716 - تاریخ انتشار : دوشنبه 06 مهر 1394 - ساعت: 11:35

چاپ
حقیقت کار جهادی ایستادن روی پای خودمان است

فرمانده سپاه میاندورود:

حقیقت کار جهادی ایستادن روی پای خودمان است


فرمانده سپاه میاندورود گفت: حقیقت کارهای جهادی آن است که روی پای خودمان بایستیم و بتوانیم جهاد اقتصادی که دغدغه رهبری است را در شهرستان به عینیت برسانیم.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی در مراسم افتتاح مزرعه پرورش ماهی در روستای بادله میاندورود با محکوم کردن جنایت به‌وجود آمده در بیت الله الحرام، اظهار کرد: به جای اینکه خانه خدا، خانه امن مومنان ومسلمانان باشد به‌دلیل بی‌کفایتی آل‌سعود، به مکانی برای کشته شدن حجاج تبدیل شده است.

وی با اشاره به افتتاح طرح‌های مختلف اقتصادی در شهرستان میاندورود توسط بسیجیان، گفت: حقیقت کارهای جهادی آن است که روی پای خودمان بایستیم و بتوانیم جهاد اقتصادی که دغدغه رهبری است را در شهرستان به عینیت برسانیم.

فرمانده سپاه میاندورود با ابراز امیدواری نسبت به اینکه روزی برسد هر خانه یک کارخانه و هر فرد یک تولید کننده باشد، تصریح کرد: با بومی کردن دانش‌ها و اعتماد به جوانان می‌توانیم کشور را در بحث اقتصاد مقاومتی نجات دهیم.

جناسمی بیان کرد: به‌دلیل اعتماد به جوانان و اتکا به نیروهای درون و ارتباط نزدیک صنعت و دانشگاه، به‌جایی رسیدیم که موجود زنده به فضا فرستادیم و در بسیاری از بخش‌ها جزء چند کشور برتر دنیا هستیم.

وی با بیان اینکه زیرساخت‌های شهرستان کامل نیست، گفت: اگر این زیرساخت‌ها آماده باشند مراکز اقتصادی بیشتری شکل می‌گیرد.دیدگاه شما در مورد : حقیقت کار جهادی ایستادن روی پای خودمان است

حقیقت کار جهادی ایستادن روی پای خودمان است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ