• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15718 - تاریخ انتشار : دوشنبه 06 مهر 1394 - ساعت: 11:58

چاپ
شغل‌ها باید خرد و هدفمند باشد

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران:

شغل‌ها باید خرد و هدفمند باشد


مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلا مازندران گفت: شغل ها باید خرد و هدفمند باشد که در این حالت افرد زیادی دارای شغل و سود مناسب می‌شوند.

به گزارش میانخبر، غلامرضا شریعتی در مراسم افتتاح چند طرح اقتصاد مقاومتی در شهرستان میاندورود، اظهار کرد: از روزی که انقلاب اسلامی به پیروزی رسید دشمن برای از بین بردن آن اقدامات زیادی انجام داد که ایجاد تحریم‌های اقتصادی یکی از این آیتم‌ها بود.

وی افزود: دشمن چون با استفاده از ابزارهای مختلف دیگر مانند جنگ نتوانست موفق شود به‌همین دلیل بعد از سال‌ها هنوز برروی اهرم تحریم تاکید دارد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه کربلای مازندران خاطرنشان کرد: امروز دشمن علاوه بر تحریم‌های اقتصادی، به‌وسیله تهاجم فرهنگی سعی در ضربه زدن به انقلاب و فشار آوردن به مردم و ناامید کردن آنها و در نهایت کشاندن مردم به کف خیابان است.

شریعتی با بیان اینکه به‌همین دلیل رهبری کار اقتصادی را به جهاد اقتصادی تعبیر کردند و آن را، راه برون رفت از این شرایط دانستند، تصریح کرد: خوشحالم که مانند دفاع مقدس بسیجیان به این حوزه وارد شدند.

وی فاصله کارهای بسیجی با کار دولتی را از زمین تا آسمان دانست و گفت: راه برون رفت از مشکلات اقتصادی چیزی جز روحیه جهادی نیست.

این مسئول بیان کرد: برای ایجاد طرح‌های اقتصاد مقاومتی، از محل منابع بسیج مبلغ 40 میلیارد تومان اعتبار برای این منظور اختصاص دادیم.

شریعتی با تاکید بر اینکه معتقد هستیم که شغل‌ها باید خرد باشد، افزود: در این حالت افرد زیادی دارای شغل و سود مناسب می‌شوند.

وی ادامه داد: امروز کشورهای بزرگی مثل چین اگر به پیشرفت رسیدند به‌دلیل وجود شغل‌های خرد، ولی هدفمند بود.

مسئول بسیج سازندگی مازندران بیان کرد: انتظار داریم که بسیجیان ابتدا به سود کم قناعت کنند که در آینده سود مناسبی به آنها تعلق خواهد گرفت.دیدگاه شما در مورد : شغل‌ها باید خرد و هدفمند باشد

شغل‌ها باید خرد و هدفمند باشد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ