• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15755 - تاریخ انتشار : سه شنبه 07 مهر 1394 - ساعت: 13:17

چاپ
رزمندگان اسلام درمقابل تهدیدات دشمن هیچ هراسی نداشتند

رزمنده هشت سال دفاع مقدس:

رزمندگان اسلام درمقابل تهدیدات دشمن هیچ هراسی نداشتند


رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت: رمز پیروزی رزمندگان وحدت کلمه، تقوا، اخلاق، اخلاص، امانتداری و توکل به خدا بزرگ و متوسل شدن به اهل بیت بود.

به گزارش میانخبر، دفاع مقدس یادآور کسانی است که جان خود را به‌دست گرفتند و برای دفاع از این سرزمین و انقلاب اسلامی به جبهه حق علیه باطل رفتند.

حبل المتین حسن‌زاده یکی از این رزمندگان است که از روستای بادله شهرستان میاندورود در دفاع مقدس حضور داشت.

وی دارای مدرک تحصیلی لیسانس علوم تربیتی و جانباز 50 درصد می‌باشد.

در سال 62 به عضویت بسیج درآمد و در سال 64 بعد از گذراندن آموزش نظامی در پادگان ولی‌عصر گهرباران، به جبهه حق علیه باطل شتافت.

وی مدت 39 ماه در جبهه بود و اکثرا در مناطق عملیاتی و حتی داخل سلیمانیه عراق حضور داشت و در این مدت چند بار مجروح شد و 10 ترکش در بدنش وجود دارد و همچنین در منطقه جنوب و غرب داخل کشور عراق شیمیایی شد.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، بیان کرد: انقلاب اسلامی به رهبری بنیانگذار جمهوری اسلامی امام خمینی(ره) در سال 57 به پیروزی رسید و درسال 59 صدام حسین ملعون با حمایت و همدستی 25 کشور از نظر نیرو و کمک مالی و با 150 کشور کمک تسلیحاتی به کشور ما حمله کرد.

حسن‌زاده تصریح کرد: ایران در شرایط تحریم و محاصره بود و دشمن هر روز موانع و سدهای مختلف جلوی امت اسلامی ایران می‌گذاشت ولی مردم با مقاومت مثال‌زدنی خود در مقابل دشمنان مقابله و پیروز شدند.

وی تاکید کرد: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در جنگ با دشمنان اسلام گوش به فرمان رهبری امام راحل بودند و با جان و مال خود از کشور دفاع کردند.

حسن‌زاده با بیان اینکه رزمندگان اسلام درمقابل تهدیدات دشمن هیچ هراسی نداشتند، افزود: رمز پیروزی رزمندگان وحدت کلمه، تقوا، اخلاق، اخلاص، امانتداری و توکل به خدا بزرگ و متوسل شدن به اهل بیت بود.

این جانباز هشت سال دفاع مقدس خطاب به مسئولان گفت: مسئولان بدانند این کشور با خون هزاران شهید و جانباز و مجروح که هنوز به‌دلیل جراحات شیمیایی و موج انفجار در این کشور قربانی می‌دهیم در مقابل آمریکا خون خوار و انگلیس مکار واسرایئل جعلی نرمش نشان ندهند.

وی تاکید کرد: اگر می‌خواهیم در مقابل حمله و مکرر دشمنان پیروز شویم باید گوش به فرمان رهبری باشیم.

حسن‌زاده اظهار کرد: امروز وظیفه داریم با بصیرت، دشمنان داخلی و خارجی را بشناسیم و با حمایت و پشتیبانی از ولی فقیه از انقلاب و آرمان‌های شهدا حفظ و حراست کنیم.

وی هدف از برگزاری مراسمات یادواره شهدا و یادیاران و شب خاطره جنگ و جبهه و شهادت را انتقال اهداف آن به نسل جوان دانست و گفت: امروز هرچه داریم از آن حماسه‌ها داریم.مطالب مرتبط با : رزمندگان اسلام درمقابل تهدیدات دشمن هیچ هراسی نداشتند
دیدگاه شما در مورد : رزمندگان اسلام درمقابل تهدیدات دشمن هیچ هراسی نداشتند

رزمندگان اسلام درمقابل تهدیدات دشمن هیچ هراسی نداشتند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ