• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15799 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 مهر 1394 - ساعت: 15:09

چاپ
قرآن و اهل‌بیت دو عامل وحدت و نجات بشریت است

فرماندار میاندورود:

قرآن و اهل‌بیت دو عامل وحدت و نجات بشریت است


فرماندار میاندورود گفت: پیامبر دو رکن اساسی، قرآن و اهل‌بیت را برای همه ما تکلیف کرد که عامل وحدت و یکپارچگی و عامل نجات بشریت است.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری در دومین یادواره شهدای دهستان کوهدشت بخش مرکزی شهرستان میاندورود در روستای وارمی با تشکر از ستاد برگزاری یادواره و همه کسانی که در برپایی این مراسم تلاش کردند، اظهار کرد: شهدا هستند که ما را در این مکان جمع می‌کنند.

وی با اشاره به فرار سیدن عید غدیر، افزود: پیامبر دو رکن اساسی، قرآن و اهل‌بیت را برای همه ما تکلیف کرد که عامل وحدت و یکپارچگی و عامل نجات بشریت است.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: امروز که هر کسی با هر سلیقه اجتماعی در کشور حضور دارد، ولایت و شهدا دو عامل وحدت بین مردم است.

قادری تاکید کرد: اگر این دو اصل را به‌عنوان سرلوحه کار خود قرار دهیم در برابر هر دشمنی پیروز می‌شویم.

وی بیان کرد: برگزاری این مراسم توفیات زیادی برای ما خواهد داشت و بهره‌های فراوانی برای منطقه و شهرستان خواهد داشت.

این مسئول با اشاره به مشکلات زیاد روستاهای بالادست، تصریح کرد: تا به امروز در زمینه عمران و آبادی سعی کردم این روستاها را مانند روستاهای دشت نگاه کنم.

قادری گفت: بالاترین اعتبارات سالانه را در مسیر توسعه این منطقه تخصیص دادیم.

وی با بیان اینکه این منطقه ظرفیت‌های کشاورزی و گردشگری بالایی دارد، افزود: برنامه‌هایی برای توسعه گردشگری در این منطقه اجرا خواهد شد.

نماینده عالی دولت در شهرستان میاندورود محورهای مواصلاتی را یکی از محوری‌ترین موضوعات این منطقه دانست و اظهار کرد: چندین کیلومتر از جاده این مسیر آسفالت شده است و در اعتبارات سال آینده نیز آسفالت این مسیر مورد توجه قرار گرفته است.

قادری در پایان خاطرنشان کرد: آب آشامیدنی و طرح هادی یکی از موضاعات مورد تاکید ما در این منطقه و شهرستان خواهد بود که با حضور رئیس جمهور در استان، بر این موضوعات تاکید خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : قرآن و اهل‌بیت دو عامل وحدت و نجات بشریت است

قرآن و اهل‌بیت دو عامل وحدت و نجات بشریت است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ