• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15801 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 09 مهر 1394 - ساعت: 16:20

چاپ
شهدا اهل معرفت بودند و نسبت به خدای خود معرفت داشتند

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران:

شهدا اهل معرفت بودند و نسبت به خدای خود معرفت داشتند


مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران: شهدا اهل معرفت بودند و نسبت به خدای خود معرفت داشتند.

به گزارش میانخبر، سردار عبدالله ملکی در دومین یادواره شهدای دهستان کوهدشت بخش مرکزی شهرستان میاندورود در روستای وارمی، اظهار کرد: شهدا قبل از اینکه از دیار و سرزمین خود به جبهه هجرت کنند از نفس به دل خود و از تاریکی به نورانیت هجرت کردند.

وی با بیان اینکه شهدا اهل معرفت بودند و نسبت به خدای خود معرفت داشتند، افزود: معرفت یعنی شناخت عمیق که شهدا نسبت به اهل بیت و منجی عالم بشریت معرفت داشتند و منتظر بودند.

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران خاطرنشان کرد: ما در دفاع مقدس با آموزه‌های دینی و تفکر عاشورایی و حضور مردم، بسیجیان و رهبری امام(ره) پیروز شدیم.

سردار ملکی تصریح کرد: صدام سرمست برای آغاز جنگ بود و در جلسه سران عرب اعلام کرد که حمله به ایران برای ارتش عراق تفریح نظامی است.

وی بیان کرد: رزمندگان اسلام کاری کردند که امروز صدام در سیاه چاله‌های تاریخ رفته است و انشالله آل سعود هم بزودی نابود خواهد شد.

این مسئول با اشاره به سخنان رهبری در دانشگاه علوم دریایی، گفت: سخنان رهبری به‌گونه‌ای بود که لرزه به اندام سران عرب انداخت.

سردار ملکی اضافه کرد: چه عشقی است که شهید خانواده، زن و فرزند خود را رها می‌کند و به عشق امام و انقلاب و دفاع از ناموس و وطن به نبرد حق علیه باطل می‌رود.

وی افزود: رزمندگان با آن فرهنگ عاشورای حسینی، این‌گونه به امام(ره) لبیک گفتند و از ولی فقیه اطاعت کردند.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس اذعان کرد: جوانان این دیار، طبیعت زیبای این منطقه را رها کردند و در مناطق جنگی جنوب در گرمای 50 درجه جنگیدند.

ملکی خاطرنشان کرد: شهدا از ما می‌خواهند همان راهی که آنها رفتند را ادامه دهیم و خارج از دستورات دینی حرکت نکنیم.

وی با تاکید بر اینکه شهدا ستارگان عشق هستند که باید از آنها یاد بگیریم، گفت: مانند شهدا اطاعت از امام خود داشته باشید و آموزه‌های دین را در قلب خود جا دهید و سیره شهدا را اجرایی کنیم، قطعا پیروز خواهیم شد.دیدگاه شما در مورد : شهدا اهل معرفت بودند و نسبت به خدای خود معرفت داشتند

شهدا اهل معرفت بودند و نسبت به خدای خود معرفت داشتند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ