• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15870 - تاریخ انتشار : یکشنبه 12 مهر 1394 - ساعت: 12:36

چاپ
برگزاری پیاده‌روی خانوادگی در هفته ناجا

فرمانده انتظامی میاندورود خبر داد

برگزاری پیاده‌روی خانوادگی در هفته ناجا


فرمانده انتظامی میاندورود از برگزاری پیاده‌روی خانوادگی در روز جمعه به‌مناسبت هفته ناجا خبر داد.

به گزارش میانخبر، سرهنگ هادی نصیری در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به آغاز هفته ناجا، اظهار کرد: به‌همین مناسبت پیاده‌روی خانوادگی با حضور خانواده پرسنل نیروی انتظامی، خانواده معظم شهدا و جانبازان و آحاد مردم شهرستان برگزار خواهد شد.

وی افزود: این مراسم از روز جمعه ساعت 7 و نیم صبح از چهارراه آزادگان تا میدان امام حسین(ع) شهر سورک برگزار خواهد شد و در پایان به قید قرعه به تعداد زیادی از افراد جوایز نفیس اهدا خواهد شد.

فرمانده انتظامی میاندورود همچنین از افتتاح ساختمان اصلی فرماندهی انتظامی شهرستان در اولین روز هفته ناجا خبر داد و گفت: مراسم افتتاح این ساختمان با حضور امام جمعه، فرماندار، فرمانده سپاه و دیگر مسئولان شهری و شهرستانی برگزار شد.

نصیری درباره برنامه‌های هفته ناجا در میاندورود، بیان کرد: دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی گلزار شهدا، حضور در مساجد سطح شهرستان و ارتباط نزدیک با مردم، ارتباط مستقیم هر روزه با مردم در ساعت 11 صبح، ارسال کارشناس به مدارس جهت آموزش و فرهنگ‌سازی در بین دانش آموزان از جمله برنامه‌های نیروی انتظامی میاندورود در هفته ناجا است.دیدگاه شما در مورد : برگزاری پیاده‌روی خانوادگی در هفته ناجا

برگزاری پیاده‌روی خانوادگی در هفته ناجا تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ