• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15900 - تاریخ انتشار : جمعه 17 مهر 1394 - ساعت: 15:51

چاپ
نگرانی مردم میاندورود از میزان خسارت طوفان/بنیاد مسکن در حال برآورد خسارت + تصاویر

نگرانی مردم میاندورود از میزان خسارت طوفان/بنیاد مسکن در حال برآورد خسارت + تصاویر


طوفان شدید شب گذشته که با تگرگ‌های سنگینی همراه بود خسارات زیادی به روستاهای کیاپی، بادله، اوسا، مرسم، داربکلا و اسرم این شهرستان وارد کرده است.

به گزارش میانخبر: طوفان شدید شب گذشته که با تگرگ‌های سنگینی همراه بود خسارات زیادی به روستاهای کیاپی، بادله، اوسا، مرسم، داربکلا و اسرم این شهرستان وارد کرده است.

در حال حاضر فرماندار، بخشدار، مسئولان بنیاد مسکن، هلال احمر، جهاد کشاورزی، راه و شهرسازی از بامداد امروز در حال بازدید از مناطق هستند که این بازدید تا پایان امشب ادامه دارد.

این طوفان که سبب شکستگی سقف و پنجره منازل شد که مردم را با مشکلات زیادی روبه‌رو کرد و بیشتر نگرانی مردم برای ادامه این بحران و میزان خسارت‎های به‌وجود آمده است.

بنیاد مسکن نیز در حال آمارگیری از خسارت است و نایلون‎هایی نیز برای پوشش موقت سقف منازل اختصاص داده شد تا چاره‌ای اندیشیده شود.

ارسطو قادری با اشاره به طوفان و بارش شدید باران در شب گذشته، اظهار کرد: بارش سیل‎آسا و طوفان در شب گذشته، خسارت‌هایی به برخی از روستاهای شهرستان میاندورود وارد کرده است.

وی افزود: طوفان شدیدی که با تگرگ‌های سنگینی همراه بود، موجب آب‌گرفتگی معابر، شکسته شدن سقف و پنجره منازل و شیشه خودروها شد که خسارت‌هایی به روستاهای اوسا و مرسم وارد آمد.

فرماندار میاندورود با اشاره به خسارت بخش کشاورزی، گفت: در پی این طوفان، به باغات کشاورزی نیز خساراتی وارد شد که ریزش مرکبات را به همراه داشت، اما هنوز میزان خسارات اعلام نشده است.

 


منبع : فارس

مطالب مرتبط با : نگرانی مردم میاندورود از میزان خسارت طوفان/بنیاد مسکن در حال برآورد خسارت + تصاویر
برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • دوشنبه 20 مهر 1394 - 01:03 صبرایی

    بنازم بنیاد مسکن رو که تا دینار اخر خسارتها رو حساب میکنه وسر صحنه پول رو به حادثه دیدگان پرداخت میکنه ادم خوشش میاد ..............

    پاسخ به نظر
    + 5 - 0
دیدگاه شما در مورد : نگرانی مردم میاندورود از میزان خسارت طوفان/بنیاد مسکن در حال برآورد خسارت + تصاویر

نگرانی مردم میاندورود از میزان خسارت طوفان/بنیاد مسکن در حال برآورد خسارت + تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ