• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15961 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 22 مهر 1394 - ساعت: 14:56

چاپ
صدها متر بنر و نیامدن رئیس جمهور نتیجه همه تلاش‌های مسئولان میاندورود

صدها متر بنر و نیامدن رئیس جمهور نتیجه همه تلاش‌های مسئولان میاندورود


رئیس جمهور بعد از پیاده شدن از هواپیما از درب پشتی فرودگاه خارج و به سمت ساری رفت.

به گزارش میانخبر، صبح روز دوشنبه حجت الاسلام روحانی به‌همراه اعضای هیئت دولت به مازندران سفر کردند و یک روز را مهمان مردم دیار علویون بودند.

رئیس جمهور از فرودگاه دشت‌ناز که در شهرستان میاندورود واقع شده است وارد استان شد.

مردم و مسئولان شهرستان میاندورود به گمان اینکه روحانی به مانند رئیس جمهور گذشته از جاده اصلی شهر سورک به‌سمت مرکز استان خواهد رفت در این مسیر بنرهای زیادی به فاصله کوتاهی از هم نصب کردند.

بیشتر این بنرها در جاده اصلی شهر سورک نصب شده بود که هر کدام به فاصله اندکی و گاها با یک طرح مشابه زمینه را برای استقبال رئیس جمهور آماده کرده بود.

مسئولان شهرستانی هم در کنار درب اصلی فرودگاه منتظر خروج رئیس جمهور بودند و حتی گروه‌های محلی با لباس سنتی و ورزشکاران را جهت خیرمقدم گویی در مقابل درب اصلی فرودگاه آماده کرده بودند اما همه این تشریفات با خروج رئیس جمهور از درب پشتی و نیامدن به شهر سورک به هیچ تبدیل شد.

نکته قابل توجه در این بین، آذین بندی‌ها و نصب تعداد زیاد بنر بود که به فاصله کوتاهی از هم نصب شده بود که در پایان حتی رئیس جمهور زحمت رفتن از این مسیر را به خود نداد.

این تعداد بنر زدن در حالی است که برای کارهای فرهنگی چنین تلاشی از سوی مسئولان برای نصب حداقل تعداد بنر دیده نمی‌شود.

می‌توان به وارد شدن به ماه محرم و یا استقبال از شهدای غواص اشاره کرد که شاهد چنین تکاپوی از سوی این افراد نبودیم.

قطعا ما خیلی بیشتر از اینکه به رئیس جمهور خود مدیون باشیم به شهدا مدیون هستیم و هر چه داریم از عاشورا است پس می‌طلبد مسئولان امر همان‌طور که در استقبال از رئیس جمهور این چنین تدارک دیدند برای فرهنگ‌سازی و آغاز ایام محرم کمی برای این ماه هم هزینه کنند.

بسیاری از مردم به‌خاطر هزینه زیادی که بابت چاپ و نصب بنر شده بود گلایه داشتند و آن را اسراف و هزینه از جیب بیت‌المال دانستند و با وجود اینکه مردم از مشکلات اقتصادی رنج می‌برند این هزینه کرد مسئولان دولت را بی‌احترامی به مردم زحمتکش و محروم جامعه دانستند.مطالب مرتبط با : صدها متر بنر و نیامدن رئیس جمهور نتیجه همه تلاش‌های مسئولان میاندورود
برای این پست 4 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • چهار شنبه 22 مهر 1394 - 15:58 abolfazl

  زدی تو هدف با اینکه بیشترین رای رو مازندران به رئس جمهور داد کمترین استقبال هم مازندران انجام داد / آن مرد که سه روز در مازندران بوده و از مسیر اصلی داخل شهر می رفته و با تک تک مردم دست می داده رفته یادش به خیر /شاید ما مردم بی سوادیم !

  پاسخ به نظر
  + 5 - 0
 • چهار شنبه 22 مهر 1394 - 17:53 فرهنگی

  جناب حقی مثل اینکه زود فراموش می کنید برادر انگار در دوره احمدی نژاد در سر در ورودی بعضی از ارگانها را ندیدید احتمالا سری به ارشیو عکس خود بزنید در ضمن همه جا اعلام شده بود دیدار با رییس جمهور در استادیوم مه در خیابان برنامه ریزی چیز خوبی است اگر دولت قبل داشت این بلا سر ما نمی امد

  پاسخ به نظر
  + 3 - 3
 • پنج شنبه 23 مهر 1394 - 14:28 صبرایی

  خود کرده را تدبیر نیست/////عزیز من همه ما ول معطلیم از بحث شهرستان شدن ما .از نمایندگی اداره شدن ادارات ما بعد از 5سال مستقل شدن شهرستان از کارخانه های ورشکسته وبیکاری تعداد قابل توجه جوانان این شهرستان از نداشتن سینما واستخر وپارک بازی خوب و........اسراف کردن هم بره روش مگه چی میشه مردم سر جاده منتظر باشن چی میشه تحقیر مون بکنن چی میشه خدا بزرگه .........

  پاسخ به نظر
  + 4 - 1
 • پنج شنبه 23 مهر 1394 - 17:39 راستی چرا؟

  برادر حقی چرا کامنت ها را نمایش نمی دهید هزینه تبلیغات دولت قبل را هم توجه داشته باش در ضمن دیدار با رییس جمهور در استادیوم متقی بود نه در خیابان

  پاسخ به نظر
  + 2 - 3
دیدگاه شما در مورد : صدها متر بنر و نیامدن رئیس جمهور نتیجه همه تلاش‌های مسئولان میاندورود

صدها متر بنر و نیامدن رئیس جمهور نتیجه همه تلاش‌های مسئولان میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ