• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15964 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 23 مهر 1394 - ساعت: 20:27

چاپ
یادواره‌های شهدا برای ابلاغ و اعلام مجدد پیام شهدا است

رزمنده هشت سال دفاع مقدس:

یادواره‌های شهدا برای ابلاغ و اعلام مجدد پیام شهدا است


رزمنده هشت سال دفاع مقدس گفت: یادواره‌های شهدا برای ابلاغ و اعلام مجدد پیام شهدا است.

به گزارش میانخبر، سردار نوراللهی سخنران شانزدهمین یادواره شهدای شهرستان میاندورود با اشاره به اینکه بیش از 550 هزار جانبار در کشور پرونده دارند، اظهار کرد: از این تعداد 29 هزار و 200 نفر جانباز در استان مازندران پرونده دارند.

وی دلیل برگزاری چنین مراسماتی را ابلاغ و اعلام مجدد پیام شهدا دانست.

فرمانده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه رهبر انقلاب شهدا را مظهر قدرت دانستند، خاطرنشان کرد: این یک استراتژی است که ما باید مبتنی بر آن حرکت کنیم و از این استراتژی فاصله نگیریم.

نوراللهی تصریح کرد: مظهر قدرت ما اگر شهدا هستند این یک رسالتی است که بر دوش تک تک ما در این دوره حساس قرار دارد و باید به آن توجه داشت و عمل کرد.

وی تاکید کرد: امروز و این ایام روزهای واقعا سرنوشت سازی است که ما به غیرت و ایمان و مقاومت مردان حماسه آفرین شهید و آزاده و جانباز خود نیاز داریم چون نیاز است که درست تحلیل کنیم.

مشاور فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به کمبود امکانات در اوایل جنگ، گفت: ما با گذشته بسیار متقاوت هستیم و امروز نیاز به عزم آگاهانه و به‌اندازه داریم.

سردار نوراللهی با بیان اینکه حضرت آقا بعد از فتنه 88 فرمودند باید هر نوع اقدامی که در این نظام انجام می‌شود سه خصیصه داشته باشد، افزود: آگاهانه، به‌موقع و به‌اندازه سه خصیصه مورد تاکید حضرت آقا بوده است.

وی در ادامه بیان کرد: آمریکایی‌ها خودشان اعتراف کردند که ملت ایران را نمی‌توان با جنگ از بین برد به‌همین دلیل دست به اقدامات دیگر زدند که رهبری هم فرمودند که آنها قصد دارند در بین تصمیم گیرندگان نفوذ کنند تا در تصمیمات دچار اشتباه راهبردی شوند.

این رزمنده هشت سال دفاع مقدس با بیان اینکه شهدا به برگزاری یادواره ما نیاز ندارند، اضافه کرد: امروز ما نیازمند به شهدا هستیم و ما به منطق و مرام شهید نیاز داریم تا منطق مقاومت و ایثار را به درستی بفهمیم.

نوراللهی با بیان اینکه عده‌ای می گویند ما تحریم هستیم، گفت: ما قبول داریم که تحریم هستیم ولی ببینید که ما در سال 61 چه داشتیم که جنگ را پیش بردیم.

وی خاطرنشان کرد: ما زیر علم هیچ کشوری از هیچ کسی حمایت نمی‌کنیم بلکه زیر پرچم اسلام از نهضت‌های منطقه حمایت کردیم و می‌کنیم.

سردار نوراللهی افزود: وظیفه ما در این مسیر تبعیت بی‌چون و چرا از ولی فقیه است و اگر چنانچه از کلام رهبری و منش رهبری فاصله بگیریم آسیب‌پذیر هستیم.مطالب مرتبط با : یادواره‌های شهدا برای ابلاغ و اعلام مجدد پیام شهدا است
دیدگاه شما در مورد : یادواره‌های شهدا برای ابلاغ و اعلام مجدد پیام شهدا است

یادواره‌های شهدا برای ابلاغ و اعلام مجدد پیام شهدا است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ