• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 15966 - تاریخ انتشار : جمعه 24 مهر 1394 - ساعت: 18:34

چاپ
مجلس در تصویب برجام عجله کرد/ ورزش برای جوانان لازم و برای افراد میانسال واجب است

امام جمعه میاندورود:

مجلس در تصویب برجام عجله کرد/ ورزش برای جوانان لازم و برای افراد میانسال واجب است


امام جمعه میاندورود گفت: مجلس در تصویب برجام عجله کرد و می‌بایست تامل بیشتری می‌کرد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به اهمیت ورزش برای سلامت جسم و روح انسان‌ها، اظهار کرد: مقام معظم رهبری از همه به‌خصوص جوانان خواستند که سه اصل مهم تزکیه، تعلیم و تفریح را در زندگی به‌کارگیری کنند.

وی افزود: تزکیه همان رعایت پرهیزکاری و تقوا، تعلیم یعنی کسب علم و دانش و تفریح هم یعنی ورزش است.

امام جمعه میاندورود، خاطرنشان کرد: ورزش برای جوانان لازم و برای افراد میانسال واجب است.

محمدنسب با ابراز انتقاد نسبت به عده‌ای از صادرکنندگان و واردکنندگان که قانون شرع را رعایت نمی‌کنند، گفت: زمانی که محصول کشاورزان به‌ثمر نشست، محصولی را وارد می‌کنند تا قیمت‌ها کاهش پیدا کند و با قیمت کمتر محصولات کشاورزان را خریداری کنند.

وی همچنین با اظهار تشکر از سفر ریاست محترم جمهور به استان مازندران، تصریح کرد: امیدواریم سفر ریاست جمهور مسمر ثمر باشد وانشاءالله سهمی برای شهرستان میاندورود هم در نظر گرفته باشند و این نباشد که ما فقط اسم شهرستان بودن رو یدک بکشیم و این دلمان را خوش نمی‌کند و یا به تعبیر دیگری، با حلوا حلوا کردن دهن شیرین نمی‌شود.

خطیب جمعه میاندورود با اشاره به سخنان رئیس جمهور در جمع مردم مازندران، بیان کرد: بخشی از مشکلات استان اگر می‌خواهد حل شود باید منابع رو حفظ کنیم و بعد هم باید اجازه دهیم سرمایه گذاران بیایند و سرمایه‌گذاری کنند که این طرح بسیار سازنده است اما در راستای اصل 44 قانون اساسی نمی‌دانیم ایراد کار کجا است که به مرحله اجرا می‌رسد یک ایرادی پیدا می‌کند.

وی خطاب به مسئولان استان و شهرستان گفت: حریم ساحل دریا مازندران را چه اشخاصی ویلا می‌سازند؟ آیا انسان‌های عادی هستند؟ در جنگل هم چه اشخاصی درختان را قطع می‌کنند، آیا مردمان مستضعف یا کارگران. تمامی این کار هارا صاحبان قدرت و ثروت انجام میدهند که باید جلوی آنها گرفته شود.

محمدنسب با تاکید بر اینکه بنده با سرمایه گذاری مخالف نیستم، افزود: تا به‌حال چیزی که ما دیدیم این بوده که سرمایه گذاران سرمایه‌ها را می‌برند، اگر سرمایه گذاری آمد وسرمایه گذاری کرده است پس چرا این همه جوان‌های بیکار داریم و کارخانه‌ها تعطیل شده است.

وی با بیان اینکه مجلس در تصویب برجام بسیار عجله کرد، اضافه کرد: مجلس باید بیشتر تامل می‌کرد، و این کار آنها از حول حلیم به داخل دیگ افتادن بود و به هر نیتی که این کار را انجام داده‌اند امیدواریم در آینده پشیمان نشوند.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • یکشنبه 26 مهر 1394 - 08:32 ناشناس

  اقای محمد نسب مردم با عدم حضور به رییس دولت و نمایندگان دولت در شهرستانها نشون دادن که مدیران این دولت خیلی ضعیفن خصوصا فرمانداران. میگن در میاندرود صد نفر هم استقبال کننده نداشت .چقد فرمانداری برای نصب بنر هزینه کرد

  پاسخ به نظر
  + 1 - 0
 • یکشنبه 26 مهر 1394 - 08:36 ناشناس

  خداروشکر یک نفر پیدا شد منصفانه از دولت ودولتی ها در شهرستان نقد منصفانه میکنه وکسی جرات دفاع غیر منطقی نداره .هر چند اونقد ضعیف هستن قدرت دفاع ندارن

  پاسخ به نظر
  + 0 - 0
دیدگاه شما در مورد : مجلس در تصویب برجام عجله کرد/ ورزش برای جوانان لازم و برای افراد میانسال واجب است

مجلس در تصویب برجام عجله کرد/ ورزش برای جوانان لازم و برای افراد میانسال واجب است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ