• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16000 - تاریخ انتشار : یکشنبه 26 مهر 1394 - ساعت: 12:38

چاپ
جمع‌آوری 560 میلیون ریال زکات در شش ماه نخست سال

در جلسه ستاد زکات میاندورود مطرح شد؛

جمع‌آوری 560 میلیون ریال زکات در شش ماه نخست سال


در شش ماهه اول سال جاری بالغ بر 560 میلیون ریال زکات در شهرستان میاندرود جمع‌آوری شده است.

به گزارش میانخبر، جلسه ستاد زکات شهرستان میاندورود با حضور امام جمعه میاندورود، مدیرکمیته امداد و سایر اعضای شورای زکات شهرستان در محل کمیته امداد میاندورود برگزار شد.

علی ابراهیمی مدیر کمیته امداد میاندورود در این جلسه از زحمات و تلاش‌های مدیران و مسئولان شهرستان که در راستای رشد و توسعه مادی و معنوی نیازمندان تلاش می‌کنند تقدیر و تشکر کرد.

وی با بیان اینکه کمیته امداد به‌عنوان دبیر شورای زکات فعالیت‌های زیادی در جهت ساماندهی این امر داشته است، گفت: در شش ماهه اول سال جاری بالغ بر 560 میلیون ریال زکات در شهرستان میاندرود جمع‌آوری شده که در راستای رشد و توسعه نیازمندان منطقه و پروژه‌های عمرانی مصرف شده است.

در ادامه این جلسه اهم فعالیت‌های کمیته امداد در بحث ساماندهی زکات واجب و مستحب در سطح شهرستان و گزارشی از عملکرد این ستاد در طی دو سال گذشته ارائه شد.

سپس امام جمعه با اشاره به لزوم دقت و توجه بیشتر مسئولان ذیربط به فرهنگ‌سازی و آشنایی هرچه بیشتر افکار عمومی درباره احیای زکات واجب و مستحب و تاثیرات پرداخت زکات در رشد جامعه اسلامی و همچنین نقش و جایگاه زکات در اقتصاد اسلامی، اهتمام همه مسئولان و تلاش وافر اعضای محترم شورای زکات شهرستان را خواستار شدند.دیدگاه شما در مورد : جمع‌آوری 560 میلیون ریال زکات در شش ماه نخست سال

جمع‌آوری 560 میلیون ریال زکات در شش ماه نخست سال تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ