• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16088 - تاریخ انتشار : یکشنبه 03 آبان 1394 - ساعت: 18:54

چاپ
سرپرست فرهنگ و ارشاد میاندورود تغییر می‌کند

سرپرست فرهنگ و ارشاد میاندورود تغییر می‌کند


صبح فردا مراسم معرفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود برگزار می‌شود.

به گزارش میانخبر، مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میاندورود صبح فردا در فرمانداری میاندورود برگزار می‌شود.

بر این اساس مهدی روحی که مدت بیش از دو سال به‌عنوان سرپرست در میاندورود حضور داشت جای خود را به رکابیان می‌دهد و خود رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نکا می‌شود.

رکابیان از کارکنان اداره ارشاد و تا به امروز مسئولیت مجتمع فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد واقع در میدان امام ساری را برعهده داشت.

فرهنگ و ارشاد میاندورود از زمان استقرار در شهرستان تا به امروز به‌دلیل نداشتن بودجه فرهنگی و تنها با دو کارمند نتوانست انتظارات مردم و به‌خصوص اهالی فرهنگ و هنر را برآورده کند و برنامه فرهنگی قابل توجهی در این چند سال برگزار نکرد.

مجتمع فرهنگی از جمله مهمترین نیازهای شهرستان است که در زمان دولت قبل کلنگ ساخت آن در سورک به زمین زده شد و بعد از گذشت چند سال تنها دور زمین آن دیوار شده است و منتظر تامین اعتبار است.

انتظار می‌رود با تغییر مدیران اقدام قابل توجهی در اجرای برنامه‌های فرهنگی صورت گیرد و صرف تغییر افراد نباشد.دیدگاه شما در مورد : سرپرست فرهنگ و ارشاد میاندورود تغییر می‌کند

سرپرست فرهنگ و ارشاد میاندورود تغییر می‌کند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ