• آخرین اخبار
 • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16110 - تاریخ انتشار : دوشنبه 04 آبان 1394 - ساعت: 19:03

چاپ
سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود معارفه شد/ رکابیان: برای خدمت آمده‌ام

سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود معارفه شد/ رکابیان: برای خدمت آمده‌ام


سیداحمد رکابیان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود با بیان اینکه درب ارشاد به روی همه اهالی فرهنگ و هنر باز است، گفت: حضور ما در جهت خدمت به مردم است.

به گزارش میانخبر، مهدی روحی در معارفه سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود اظهار کرد: امیدوارم در این دو سال با اندک بضاعتی که داشتیم توانسته باشم قدمی در جهت اعتلای فرهنگ و هنر شهرستان برداشته باشم.

وی افزود: در این مسیر هیچ بودجه‌ای به ما داده نشد و تنها فرماندار میاندورود از محل تملک دارایی مقداری به ما کمک کرد.

سرپرست سابق فرهنگ و ارشاد میاندورود با اشاره به نبود مجتمع فرهنگی در شهرستان، خاطرنشان کرد: عمده فعالیت‌های فرهنگ و هنر مربوط به مجتمع فرهنگی است و اگر مجتمع فرهنگی نباشد کارهای فرهنگی به چشم نمی‌آیند.

سیداحمد رکابیان سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود با بیان اینکه درب ارشاد به روی همه اهالی فرهنگ و هنر باز است، گفت: حضور ما در جهت خدمت به مردم است.

اسحاق علی کشاورز بخشدار مرکزی میاندورود نیز در این مراسم با بیان اینکه هنرمندان دنیا را برای زیباتر زیستن زیباتر می‌کنند، اضافه کرد: دستگاه‌های دریافت کننده بودجه فرهنگی زیاد هستند.

وی افزود: چرا حرف از تهاجم فرهنگی می‌زنیم ولی اقدامی در جهت مقابله با آن انجام نمی‌دهیم.

کشاورز با تاکید بر اینکه دستگاه‌های دولتی بسترساز فرهنگ هستند، خاطرنشان کرد: باید فضا را برای اهالی فرهنگ و هنر مهیا کرد تا در جهت تعالی فرهنگ تلاش کنند.برای این پست 2 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
 • سه شنبه 05 آبان 1394 - 21:32 علی اکبر شیخی

  ضمن عرض خوش آمد گوی به سرپرست جدید اداره فرهنگ وارشاد میاندرود جناب آقای سید احمد رکابیان با آرزوی سربلندی و توفیق روز افزون امید داریم در این زمینه خدمات کسترده و وسیع شاهد باشیم . با تشکر هنرمند بسیجی علی اکبر شیخی

  پاسخ به نظر
  + 3 - 0
 • شنبه 09 آبان 1394 - 13:41 مجتبي فضل اله زاده

  جناب اقاي ركابيان سيد بزرگوار قدمت به مياندرود را به فال نيك ميگيرم وباعث افتخار ميباشد كه چنين شخصيتي وارسته و مجرب توسط مدير كلي فرهنگي و تمام عيار به رياست فرهنگ و ارشاد مياندرود انتخاب گرديد انشائ اله شاهد پيشرفت و اعتلاي فرهنگ ان منطقه باشيم و ارزوي سعادت و سربلندي را براي سيد بزرگوار مسئلت داريم با عرض ارادت مجتبي فضل اله زاده

  پاسخ به نظر
  + 2 - 0
دیدگاه شما در مورد : سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود معارفه شد/ رکابیان: برای خدمت آمده‌ام

سرپرست جدید اداره فرهنگ و ارشاد میاندورود معارفه شد/ رکابیان: برای خدمت آمده‌ام تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ