• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16322 - تاریخ انتشار : سه شنبه 12 آبان 1394 - ساعت: 22:14

چاپ
رزمایش دفاع از کوی و برزن در میاندورود برگزار می‌شود/ حضور 500 نفر از بسیجیان در این رزمایش

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود:

رزمایش دفاع از کوی و برزن در میاندورود برگزار می‌شود/ حضور 500 نفر از بسیجیان در این رزمایش


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود از برگزاری رزمایش دفاع از کوی و برزن با حضور 500 نفر از بسیجیان در میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه پیرامون رزمایش دفاع از کوی و برزن الی بیت‌المقدس در شهرستان میاندورود با بیان اینکه شما خبرنگاران و اصحاب رسانه در نوک مقدم انواع جنگ‌ها جهت تنویر افکار عمومی و اطلاع‌رسانی دقیق به آحاد جامعه حضور فعال دارید، اظهار کرد: شما در سخت‌ترین عرصه‌های این اجتماع، کارهای جهادی می‌کنید.

وی افزود: اگر خبرنگارانی بودند که ندای اسلام، استقامت، ایثار، فداکاری و اسلام ناب را به سپاهیان دشمن و آحاد جامعه می‌رساندند، امام حسین(ع) را به قربانگاه نمی‌بردند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج میاندورود با بیان اینکه کار شما در مسیر درست انقلاب اسلامی قرار دارد، خاطرنشان کرد: شما می‌خواهید، صلابت و حقانیت نظام را در برابر تمام دنیای کفر با اطلاع‌رسانی دقیق انجام دهید و مطمئن هستیم کار شما جهاد فی سبیل الله است.

جناسمی تصریح کرد: کسانی که در مقابل نقشه‌های دشمن با اطلاع‌رسانی دقیق و به‌موقع خود به آحاد جامعه تلاش می‌کنند، کارشان یک حرکت جهادی است و شما امتحان داده‎‌های میدان‌های پرخطر هستید.

وی بیان کرد: مسئولان، امنیت شغلی و بیمه شما را پیگیری کنند و دغدغه شغلی شما را بشنوند.

این مسئول از برگزاری رزمایش کوی و برزن گردان‌های الی بیت‌المقدس در روزهای پنج‌شنبه و جمعه 14 و 15 آبان در شهر سورک خبر داد و گفت: این رزمایش در 36 ساعت و با حضور 2 گردان بسیجی در راستای منویات مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد.

جناسمی هدف از برگزاری این رزمایش را تمرین تاکتیکی، حفظ و انسجام سازمانی، حفظ نیروهای بسیجی در برابر انواع تهدیدات جنگ سخت، نیمه سخت و نرم، ارتقا روحیه خدمت و خدمت‌رسانی به مردم، همدلی و همزبانی و افزایش توان رزم بیان کرد.

وی افزود: در این رزمایش نیروهای بسیجی آمادگی رزمی و بصیرتی خود را در دفاع ار انقلاب اسلامی به نمایش خواهند گذاشت و با توجه به تهدیداتی که از سوی دشمن چه در داخل و خارج متصور است برای مقابله با آن تمرین رزمی خواهند داشت.

جناسمی اضافه کرد: گردان‌ها براساس سناریویی که از قبل مشخص شده و با آموزش‌هایی که دیدند در این دو روز قدرت و صلابت خود را برای دفاع از انقلاب اسلامی به نمایش خواهند گذاشت.

عضو شورای تامین میاندورود تاکید کرد: در این رزمایش علاوه بر اجرای برنامه‎های رزمی و تاکتیکی، برنامه‌های فرهنگی نظیر دسته‌روی گردان‌های بیت‌المقدس از مزار شهدای گمنام تا گلزار شهدای شهر سورک در عصر پنج‌شنبه، برگزار مسابقات فرهنگی و ورزشی، برگزاری نماز جماعت، نشست‌های بصیرتی و صبحگاه بسیجیان گردان بیت‌المقدس با حضور مسئولان شهرستان، تاکتیک شبانه و شرکت بسیجیان در نماز جمعه به اجرا گذاشته خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه موفقیت‌هایی که در هشت سال دفاع مقدس داشتیم به‌خاطر حضور نیروهای بسیجی بود، تاکید کرد: تمام اقدامات و اهداف ما آن است که پاسداری از انقلاب، امنیت و آسایش را برای مردم به همراه داشته باشد.

جناسمی از حضور حدود 500 نفر از بسیجیان در این رزمایش خبر داد و گفت: این رزمایش یک تمرین برای پدافند غیرعامل هم خواهد بود که در زمان وقوع سیل، طوفان و بحران، بسیجیان باید چه اقداماتی را انجام دهند.

این مسئول برنامه روز اول رزمایش را کلاس تئوری و انواع آموزش‌ها بیان کرد و گفت: در روز دوم تمرین، دسته‌های واکنش سریع به اجرای برنامه خواهند پرداخت.

جناسمی تصریح کرد: گردان بیت‌المقدس متشکل از 9 دسته است که از 9 پایگاه انتخاب می‌کنیم و سازماندهی و آموزش‌های لازم درباره آنها در طول سال به اجرا گذاشته می‌شود.

وی با بیان اینکه 100 پایگاه مقاومت محلات در شهرستان داریم، افزود: مهمترین برنامه‌های ما مقابله با جنگ نرم دشمن است که در پایگاه‌ها با برگزاری نشست‌های بصیرتی و نشست‌های حلقه‌های صالحین و یادواره‌های شهدا پیگیری می‌شود.

جناسمی همچنین با اشاره به راهپیمایی روز 13 آبان، گفت: مردم در این روز پرشورتر از سال گذشته در راهپیمایی مبارزه با استکبار جهانی و در راس آن شیطان بزرگ آمریکا جنایت‌کار حضور پیدا خواهند کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود در پایان افزود: 13 آبان روز بسیار بزرگی است و حضرت امام(ره) از آن به‌عنوان انقلاب دوم نام بردند و در کشور ما این راهپیمایی هر چه باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.دیدگاه شما در مورد : رزمایش دفاع از کوی و برزن در میاندورود برگزار می‌شود/ حضور 500 نفر از بسیجیان در این رزمایش

رزمایش دفاع از کوی و برزن در میاندورود برگزار می‌شود/ حضور 500 نفر از بسیجیان در این رزمایش تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ