• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16330 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 آبان 1394 - ساعت: 14:45

چاپ
دادسرا در میاندورود مجزا نیست/ جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز گرفته می‌شود

فرماندار میاندورود:

دادسرا در میاندورود مجزا نیست/ جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز گرفته می‌شود


فرماندار میاندورود گفت: با حمایت و پشتیبانی همه دستگاه‌ها به‌خصوص دستگاه قضایی سعی کردیم جلوی ساخت و سازهایی که بی‌قواره انجام می‌شد را بگیریم و برخورد کنیم.

به گزارش میانخبر، ارسطو قادری صبح امروز در جلسه شورای اداری میاندورود که با حضور معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه برگزار شد با اشاره به 13 آبان و تبعید حضرت امام(ره)، اظهار کرد: امام(ره) همه چیز ما است که در نجات انسان‌ها نه در ایران بلکه در کل جهان زحمات فراوانی کشیدند.

وی با بیان اینکه 13 آبان روز دانش‌آموز و تسخیر لانه جاسوسی است، افزود: امروز قرار است مرگ بر امریکا را همانند سراسر ایران در این شهرستان به صورت راهپیمایی شهرستانی در کنار دانش‌آموزان برگزار و شعار استکبار ستیزی را سر دهیم.

فرماندار میاندورود خاطرنشان کرد: در شورای تامین تعامل خوبی بین اعضا وجود دارد و با این فضای تعاملی، فضای سنگینی که وجود داشت با تعامل و مشورت هر یک از اعضای شورای تامین و دستگاه قضا حل شد.

قادری با بیان اینکه چهار سال از تاسیس شهرستان نوپای میاندورود می‌گذرد، تصریح کرد: در بعضی از فضاها به‌دلیل کمی اعتبارات زیرساخت‌ها آماده نشده است.

این مسئول سیل و آبگرفتگی در میاندورود را مشکل بزرگ استان و کشور دانست و گفت: عموما در شهرستان آبگرفتگی را داریم و در سال‌های گذشته سیل همه زیرساخت‌ها را از بین می‌برد به همین دلیل سعی کردیم آب‌های سطحی را جمع کنیم.

وی با بیان اینکه بیش از 80 درصد مردم شهرستان درآمدشان از راه کشاورزی است، بیان کرد: قریب به 150 کیلومتر از انهار و رودخانه‌ها که باعث آسیب به بخش کشاورزی می‌شدند را لایروبی کردیم.

قادری یکی از دغدغه‌های سطح کشور و شهرستان را ساخت و ساز غیرمجاز عنوان کرد و افزود: با حمایت و پشتیبانی همه دستگاه‌ها به‌خصوص دستگاه قضایی سعی کردیم جلوی ساخت و سازهایی که بی‌قواره انجام می‌شد را بگیریم و برخورد کنیم.

رئیس شورای تامین میاندورود اضافه کرد: سعی نکردیم جلوی ساخت و سازها را بگیریم بلکه سعی شد آنها را به سمت مسیر قانونی هدایت کنیم.

وی با اشاره به وجود 10 کیلومتر ساحل آزاد در میاندورود، گفت: به‌دنبال آن هستیم که همه از ساحل به شکل درست استفاده کنند.

فرماندار میاندورود در پایان با بیان اینکه همانند سایر دستگاه‌ها در سطح شهرستان، دستگاه قضا هم از امکانات کاملی برخوردار نیست، بیان کرد: دادسرا در شهرستان مجزا نیست و فضای فعلی نیاز به افزایش دارد.برای این پست 1 دیدگاه مطرح شده است. شما نیز دیدگاه خود را بیان کنید
  • جمعه 15 آبان 1394 - 01:49 صبرایی

    اقای فرماندار کدوم ادارات ما مجزا ومستقل بودند که دادگستری مجزاباشه ماالان تو شهرستان میاندورود نقش نمایندگی رو داریم بازی میکنیم وشما هم ببخشید عین خیالتان نیست اوایل یه کم شور وانگیزه داشتید ولی کم کم فقط در حد شعار وحرف باقی مانده اقای فرماندار شما نقش مدیریت شهرستان رودارین بذارین ادارات مستقل بشن وکسب درامد کنند وشهرستان از یوغ وبند ساری رها بشه بخدا دست رودست بذارین هیچ اتفاقی نمیفته منفعتش روساری وسارویها خواهند برد ومردم فهیم شهرستان ما متضرر میشن ///////یا علی م. ط.س

    پاسخ به نظر
    + 2 - 1
دیدگاه شما در مورد : دادسرا در میاندورود مجزا نیست/ جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز گرفته می‌شود

دادسرا در میاندورود مجزا نیست/ جلوی ساخت و سازهای غیرمجاز گرفته می‌شود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ