• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16334 - تاریخ انتشار : چهار شنبه 13 آبان 1394 - ساعت: 16:27

چاپ
دستگاه قضا تابع احساسات نیست/ انقلاب امام(ره) بر سایر ادیان هم اثر گذاشت

معاون قوه قضائیه:

دستگاه قضا تابع احساسات نیست/ انقلاب امام(ره) بر سایر ادیان هم اثر گذاشت


معاون قوه قضائیه گفت: با بیان اینکه گاهی آنچه در افکار عمومی مطرح می‌شود با واقعیت متفاوت است، خاطرنشان کرد: دستگاه قضا تابع احساسات نیست.

به گزارش میانخبر، نوروز کوهزادی صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان میاندورود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری پیرامون نقش و جنایات آمریکا در نیم قرن گذشته، اظهار کرد: در پشت همه مسائلی که در منطقه اتفاق می‌افتد، امریکا و عامل آن در منطقه اسرائیل حضور دارد.

وی افزود: علی‌رقم شعارهای حقوق بشری که در دنیا سر می‌دهند، پشت پرده سر بریدن‌های زنان و کودکان و مردم بیگناه، امریکا و اسرائیل هستند که روی ستم‌کاران عالم را سفید کردند.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه با بیان اینکه آمریکایی‌ها اقدامات خود را انکار نمی‌کنند، خاطرنشان کرد: کلینتون اعتراف کرد که برای مقابله با جمهوری اسلامی گروه‌های تکفیری و داعش را ما به‌وجود آورده‌اند.

کوهزادی ترکیب گروه‌های تکفیری و داعش را متفاوت دانست و گفت: یک گروه سکولار و فاسد که عربستان رهبری آنها را برعهده دارد و گروه دیگر نادان و جاهل که از جهل این افراد بی‌بصیرت استفاده کردند و تجهیزات نظامی پیشرفته و اطلاعات ماهواره‌ای در اختیار آنها قرار می‌دهند که به‌طور مستقیم عربستان و قطر و به‌صورت غیرمستقیم و گاها مستقیم، آمریکا و اسرائیل از آنها حمایت می‌کنند.

وی بیداری‌های به‌وجود آمده در کشورهای منطقه را نتیجه انقلاب اسلامی و حضرت امام(ره) بیان کرد و افزود: زمانی که حضرت امام(ره) انقلاب را آغاز کردند، علاوه بر جهان اسلام در بین سایر ادیان هم اثر داشت.

این مسئول دستگاه قضا ادامه داد: در بین مسیحیان و کلیساها هم این موضوع به‌وجود آمد که یک حکومت دینی داشته باشند و از دین، مذهب و توجه مردم برای رسیدن به آرمان‌های دینی استفاده کنند.

کوهزادی با تاکید بر اینکه حرکتی که موجب بیداری شد نه در جهان اسلام بلکه در کل جهان موجب بیداری و حرکت شد، بیان کرد: توجه به دین و دینداری و اینکه دین و مذهب درست شناخته و پیاده شود می‌تواند آسایش، امنیت و رشد مردم را به‌وجود بیاورد مورد توجه قرار گرفت.

وی با بیان اینکه افرادی مانند ابن تیمیه در صدر اسلام به نام توحید و موحد بودن برداشت‌های خود را از دین آورده بودند، اضافه کرد: امروز اوج چنین برداشت و تفکرهایی وهابیون و تکفیری‌ها هستند.

کوهزادی با اشاره به اقدامات وحشیانه داعش و تکفیری‌ها در عراق و سوریه و حمایت آمریکا و کشورهای غربی از آنها، اظهار کرد: اگر یکی از اقداماتی که آنها انجام می‌دهند در ایران اتفاق می‌افتاد، دنیا را به‌هم می‌ریختند.

معاون رئیس قوه قضائیه با بیان اینکه دولت‌های به اصطلاح دارای دموکراسی و آزادی اطلاعات، صفحه اینستاگرام سیدحسن نصرالله را حذف کردند و جلوی پخش برنامه‌های شبکه العالم را در بسیاری از کشورهای آمریکای لاتین گرفتند، تصریح کرد: اما داعشی‌ها هرگونه فیلم و عکس بخواهند در این شبکه‌ها می‌گذارند و یارگیری می‌کنند.

وی تاکید کرد: رهبری به همین دلیل فرمودند گول گریه‌ها و خنده‌های آنها را نخورید و عملکرد را ببینید.

کوهزادی بیان کرد: 13 آبان روزی است که باید زنده بماند و مردم بدانند که این زنده بودن و پایداری مردم باید در مسیر صحیحی ادامه پیدا کند.

وی افزود: قوه قضائیه مستقل اما به دور از همکاری نیست و وظایف سنگینی بردوش دارد و موظف است بر مبنای قانون و حکم شرع، قضاوت کند.

کوهزادی حفظ امنیت و آرامش مردم را از تاکیدات قوه قضائیه اعلام کرد و گفت: کسانی که قتل، سرقت مسلحانه و تجاوز به عنف انجام می‌دهند از دادگستری‌ها خواسته شده که به‌صورت ویژه به آن بررسی شود.

وی با بیان اینکه گاهی آنچه در افکار عمومی مطرح می‌شود با واقعیت متفاوت است، خاطرنشان کرد: دستگاه قضا تابع احساسات نیست.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضائیه در پایان تاکید کرد: برخورد قاطع با عاملان تجاوز به بیت‌المال و منابع طبیعی از اقدامات دستگاه قضا است که مورد تاکید قرار دارد.دیدگاه شما در مورد : دستگاه قضا تابع احساسات نیست/ انقلاب امام(ره) بر سایر ادیان هم اثر گذاشت

دستگاه قضا تابع احساسات نیست/ انقلاب امام(ره) بر سایر ادیان هم اثر گذاشت تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ