• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16437 - تاریخ انتشار : جمعه 15 آبان 1394 - ساعت: 13:40

چاپ
عده‌ای برای منافع حزبی و شخصی خود به‌دنبال حذف مرگ بر آمریکا هستند

امام جمعه میاندورود:

عده‌ای برای منافع حزبی و شخصی خود به‌دنبال حذف مرگ بر آمریکا هستند


امام جمعه میاندورود گفت: یک عده منافع حزبی و شخصی آنها این است که برای چپاول کردن مردم، یک حرفی را بزنند که ما دیگر مرگ بر امریکا نگوییم.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در خطبه‌های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و دانش‌آموزان که فرمودند "دست کشیدن از مرگ بر آمریکا یعنی دست گشیدن از هیهات من الذله"، اظهار کرد: دست گشیدن از مرگ بر آمریکا یعنی دوباره زیر بار استکبار و سلطه رفتن.

وی با بیان اینکه ما ایرانی‌ها مردمانی با محبت و احساسی هستیم، افزود: وزیر خارجه آمریکا که می‌گوید از جوانی مخالف جنگ بوده و برای کشته شدگان جنگ گریه می‌کند برای منحرف کردن افکار مردم ایران است.

امام جمعه میاندورود خاطرنشان کرد: این مسئول آمریکایی آیا امروز که دستشان به خون مردم بی‌گناه غزه و یمن آلوده است، مخالف جنگ است.

محمدنسب تصریح کرد: یک عده منافع حزبی و شخصی آنها این است که برای چپاول کردن مردم، یک حرفی را بزنند که ما دیگر مرگ بر امریکا نگوییم، اما اجازه نمی‌دهیم که داستان مشروطه دوباره تکرار شود.

خطیب جمعه میاندورود با تاکید بر اینکه امریکا و متحدانش از واژه مقدس حقوق بشر و دموکراسی سوء استفاده می‌کنند، اضافه کرد: اگر آنها برای حقوق مردم ما نگران هستند چرا در عربستان و بحرین حساس نیستند و نمی‌گذارند مردم به دلخواه خود عمل کنند.

وی با بیان اینکه فریب این شعارهای غلط را که اگر آمریکا پایش به ایران باز شود گلستان خواهد شد، نخورید، گفت: امروز می‌بینید که هر جا آمریکا و عنادی او حضور پیدا کردند جز بدبختی و بیچارگی نیاورند.

محمدنسب تاکید کرد: امریکا امروز به خود اجازه داده که روی میز مذاکره بنشیند تا بخواهد پای خود را به ایران باز و اهداف خود را اجرا کند، هرگز اجازه نخواهیم داد.

وی با اشاره به 18 آبان و روز کیفیت، اظهار کرد: تولید کننده وظیفه دارد که کیفیت کالا را بالا ببرد که 90 درصد کالاهای ما کیفیت خوبی دارند.

خطیب جمعه میاندورود یکی از اهداف دشمن را بی‌کیفیت جلوه دادن کالاهای داخلی و بیکار شدن جوانان عنوان کرد و گفت: خانواده‌ها انتظار دارند که جوانان آنها به سر کار بروند اما از طرف دیگر کالاهای ساخت داخل را استفاده نمی‌کنند و به‌دنبال کالاهای بی‌کیفیت خارجی می‌روند.

محمدنسب افزود: چرا عادت کردیم کالاهای بی‌کیفیت اما خارجی را در خانه بگذاریم و فقطپز دهیم، اما کالاهای تولید جوانان خود را نمی‌خریم و انتظار ایجاد شغل برای جوانان هم داریم.

وی خاطرنشان کرد: اگر قائل به آن هستیم که آینده از آن جوانان است کار را به جوانان بسپارید.

خطیب جمعه میاندورود با بیان ایکه امروز علم در خدمت صلح و توسعه نیست، تصریح کرد: امروز علم در خدمت جنگ و بشر درحال برگشت به عقب است.دیدگاه شما در مورد : عده‌ای برای منافع حزبی و شخصی خود به‌دنبال حذف مرگ بر آمریکا هستند

عده‌ای برای منافع حزبی و شخصی خود به‌دنبال حذف مرگ بر آمریکا هستند تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ