• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16498 - تاریخ انتشار : یکشنبه 17 آبان 1394 - ساعت: 18:28

چاپ
اهدا 200 کیلو برنج از سوی خیر میاندورودی

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

اهدا 200 کیلو برنج از سوی خیر میاندورودی


مدیر کمیته امداد میاندورود از اهدا 200 کیلو برنج از سوی خیر میاندورودی خبر داد.

به گزارش میانخبر، علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر از اهدای 200 کیلو برنج به ارزش 21 میلیون ریال توسط نیکوکار میاندورودی به نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان خبر داد و گفت: این برنج‌ها در بسته‌های 10 کیلویی در بین خانواده‌های تحت حمایت توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه همه اعضای جامعه در برابر فقرا و مستمندان مسئول بوده و حمایت و رسیدگی به آنها ضروری است، افزود: در 6 ماهه اول سال جاری بیش از 550 میلیون ریال زکات حمایتی در شهرستان جمع‌آوری شد.

مدیر کمیته امداد امام میاندورود با بیان اینکه چند قلم کالای جهیزیه‌ایی از قبیل فرش، بخاری، تشک، ظروف و ... به ارزش 23 میلیون ریال از طرف یکی از حامیان میاندورود به فرزند یتیم تحت حمایت کمیته امداد این شهرستان داده شد، تصریح کرد: این کالاها علاوه بر کمک‌های جهیزیه‌ایی کمیته امداد بوده و با اعلام وضعیت و شرایط یتیم مورد نظر به حامی، از وی دریافت شده و به خانواده نیازمند تحویل داده شد.

ابراهیمی در ادامه با اشاره به مسئولیت سازمان‌ها و نهادها و عموم مردم در جهت فرهنگ سازی برای ازدواج به‌موقع جوانان و مهیا کردن بستر مناسب برای این امر مهم در جامعه، به لزوم تلاش امدادگران، حامیان و خیرین در راستای تسهیل ازدواج فرزندان خانواده‌های تحت حمایت تاکید کردند.

وی در پایان بیان کرد: در حال حاضر تعداد 678 حامی، حمایت ماهیانه از تعداد 211 یتیم و خانواده محسنین را در شهرستان به‌عهده دارند.مطالب مرتبط با : اهدا 200 کیلو برنج از سوی خیر میاندورودی
دیدگاه شما در مورد : اهدا 200 کیلو برنج از سوی خیر میاندورودی

اهدا 200 کیلو برنج از سوی خیر میاندورودی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ