• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16531 - تاریخ انتشار : سه شنبه 19 آبان 1394 - ساعت: 10:59

چاپ
دهیاری روستای سنه‌کوه افتتاح شد+ تصاویر

دهیاری روستای سنه‌کوه افتتاح شد+ تصاویر


دهیاری روستای سنه کوه با حضور فرماندار میاندورود و مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

به گزارش میانخبر، صبح امروز مراسم کلنگ ساخت خانه بهداشت و افتتاحیه دهیاری روستای سنه‌کوه با حضور فرماندار میاندورود، بخشدار مرکزی، معاون اجرایی بهداشت استان، رئیس مرکز بهداشت و درمان میاندورود، رئیس شورای شهرستان، اعضای شورای بخش و اهالی روستای سنه‌کوه برگزار شد.

در این مراسم فرماندار میاندورود با بیان اینکه دولت بر بخش سلامت تاکید بسیاری دارد، اظهار کرد: دانشگاه علوم پزشکی در شهرستان کارهای زیادی انجام داده و می‌طلبد مردم هم مانند آقای آشوری که در شهر سورک به کمک آمد به پای کار بیایند.

ارسطو قادری با تاکید بر اینکه دولت در زمان خود هیچ پروژه جدیدی را کلنگ نزده است، تصریح کرد: به‌دلیل تعداد زیاد پروژه‌های نیمه کاره دولت جلوی پروژه‌های جدید را گرفته است.

وی افزود: در تخصیص اعتبارات به پروژه‌هایی که حداقل 50 درصد پسشرفت داشتند اعتبار دادیم.

قادری همچنین با اشاره به افتتاح دهیاری در روستای سنه‌کوه، بیان کرد: برای پشرفت نیاز به سرمایه‌گذاری است و اگر سرمایه‌گذار آمد دست او را بگیریم و پایش را نگیریم.

اسحاق‌علی کشاورز بخشدار مرکزی میاندورود نیز با تشکر از اعضای شورای روستای سنه‌کوه و شورای بخش که برای دریافت مجوز دهیاری تلاش زیادی داشتند، اظهار امیدواری کرد بتوانیم در آینده برای ساخت ساختمان دهیاری در روستا اعتبارات لازم را جذب کنیم.دیدگاه شما در مورد : دهیاری روستای سنه‌کوه افتتاح شد+ تصاویر

دهیاری روستای سنه‌کوه افتتاح شد+ تصاویر تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ