• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16661 - تاریخ انتشار : شنبه 23 آبان 1394 - ساعت: 10:27

چاپ
مصاف دو تیم بالای جدول به سود تیم صدر جدولی به پایان رسید

در چارچوب هفته هشتم لیگ دسته یک فوتبال جوانان مازندران؛

مصاف دو تیم بالای جدول به سود تیم صدر جدولی به پایان رسید


در چارچوب هفته هشتم لیگ دسته یک فوتبال جوانان مازندران مصاف دو تیم بالای جدول به سود تیم صدر جدولی به پایان رسید.

به گزارش میانخبر، تیم فوتبال جوانان شهروند سورک در چارچوب هفته هشتم لیگ دسته اول مازندران به مصاف تیم صدر جدولی جوان ساری رفت که در پایان با نتیجه 2 بر 1 نتیجه را به حریف واگذار کرد.

شهروند سورک در این دیدار بازی بهتری از خود نشان داد و در دقیقه 60 بازی با یک ضربه پنالتی توسط رسول محمدی دروازه تیم میزبان را باز کرد.

اما این گل 10 دقیقه بیشتر شیرین نماند و با اعلام پنالتی از سوی داور برای تیم میزبان و به گل تبدیل شدن این پنالتی بازی به تساوی کشیده شد و در ادامه هم تیم میزبان در ادامه حملات خود به گل برتری دست پیدا کرد تا این بازی حساس را به صود خود به پایان برساند.

حسن رمضانی بعد از پایان این دیدار از اشتباهات داوری که در چند بازی گذشته برای این تیم به‌وجود آمد گلایه داشت و پنالتی اعلام شده برای تیم جوان ساری را درست ندانست و اعلام کرد که فیلم بازی را به هیئت فوتبال استان ارائه خواهد کرد تا آنها در این باره تصمیم بگیرند.

با این شکست تیم شهروند در همان امتیاز 14 ماند و با شکست تیم استقلال نوین ساری همچنان رده دوم لیگ قرار دارد.

نماینده میاندورود در لیگ دسته یک فوتبال مازندران هفته آینده 29 آبان از ساعت 14 در زمین ورزشی شهدای سورک میزبان تیم استقلال نوین ساری خواهد بود.دیدگاه شما در مورد : مصاف دو تیم بالای جدول به سود تیم صدر جدولی به پایان رسید

مصاف دو تیم بالای جدول به سود تیم صدر جدولی به پایان رسید تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ