• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16759 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 آبان 1394 - ساعت: 11:39

چاپ
برگزاری بیش از 100 عنوان برنامه در هفته بسیج/ تجمع شکوه ایستادگی با حضور 5 هزار نفر از بسیجیان

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود خبر داد

برگزاری بیش از 100 عنوان برنامه در هفته بسیج/ تجمع شکوه ایستادگی با حضور 5 هزار نفر از بسیجیان


فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود از برگزاری بیش از 100 عنوان برنامه در هفته بسیج در شهرستان میاندورود خبر داد.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به فرارسیدن هفته بسیج، اظهار کرد: بیش از 100 عنوان برنامه در هفته بسیج در سطح شهرستان انجام خواهد شد.

وی درباره برنامه‌های هفته بسیج، گفت: روز جمعه 29 آبان برنامه میقات صالحین با حضور تمام حلقه‌های صالحین قبل از نماز جمعه در مسجد جامع سورک برگزار خواهد شد و همچنین به‌عنوان سخنران پیش از خطبه‌ها سخنرانی خواهم کرد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود، خاطرنشان کرد: افتتاحیه بازارچه اقتصاد مقاومتی با حضور تولید کنندگان اقتصاد مقاومتی، افتتاح 18 طرح اقتصاد مقاومتی که باعث ایجاد اشتغال و تولید شد، مراسم تجلیل از خادمین بسیج، دیدار با خانواده شهدا، غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری مسابقات ورزشی، برنامه‌های فرهنگی، نشست‌های بصیرتی، تجلیل از فرماندهان هشت سال دفاع مقدس، برگزاری نمایشگاه استکبار ستیزی و جنایات آمریکا، پیاده روی بسیجیان در روستاها از جمله مهمترین برنامه‌های هفته بسیج خواهد بود.

جناسمی همچنین از برگزاری مراسم شکوه ایستادگی با حضور 5 هزار نفر از بسیجیان شهرستان خبر داد و گفت: این مراسم روز 5 آذر در سالن 9 دی سپاه میاندورود برگزار خواهد شد و در آن بسیجیان رزمی‌کار به انجام حرکات رزمی خواهند پرداخت.

وی با بیان اینکه امروز که ذره‌ای از دشمنی دشمنان علیه جمهوری اسلامی ایران کم نشد بلکه بیشتر شده است، افزود: ما بسیجیان همچنان دشمن شماره یک انقلاب را آمریکا و رژیم صهیونیسم می‌دانیم و اجازه نخواهیم داد پای آمریکا جنایتکار به کشور باز شود و از همه مسئولان می‌خواهیم در برابر زیاده‌خواهی استکبار مقاومت کنند.

این مسئول عرصه اقتصادی را عرصه کارزار دانست و تاکید کرد: ما هر چه در عرصه‌های مختلف به‌دست آوریم با مقاومت بوده است، در زمینه اقتصادی هم با اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی، بسیجیان نشان دادند که می‌توانیم روی پای خود بایستیم.

جناسمی با بیان اینکه جنگ امروز، جنگ اقتصادی است، تصریح کرد: باید با استفاده از امکانات و توان داخل و تکیه بر جوانان در این جنگ پیروز شویم.

وی با تاکید بر اینکه نفوذ فرهنگی، اقتصادی و سیاسی دشمن تمام شدنی نیست، گفت: دشمن سعی می‌کند در کشور ما نفوذ پیدا کند تا مراکز قدرت و تصمیم‌گیری را به‌دست بگیرد و مانند دوران طاغوت کشورما را استثمار کند.

عضو شورای تامین میاندورود با بیان اینکه امروزدو جنگ اعتقادی، فرهنگی، فکری و جنگ اقتصادی نمود بیشتری دارد، خاطرنشان کرد: در جبهه جنگ فرهنگی که ایمان و اعتقادات و خانواده‌ها را نشانه گرفتند باید کار انقلابی و جهادی کرد و جوانان را از نقشه شوم دشمن آگاه و مقابل آن ایستاد.

جناسمی یادآور شد: تنها راه پیروزی در برابر جنگ نرم دشمن نزدیک شدن با سیره ائمه، روی آوردن به فرهنگ قرآنی، روی آوردن به دین مبین اسلام، خالی نکردن مساجد، رعایت کردن حجاب اسلامی و پیروی از منویات حسین(ع) زمان مقام معظم رهبری است.دیدگاه شما در مورد : برگزاری بیش از 100 عنوان برنامه در هفته بسیج/ تجمع شکوه ایستادگی با حضور 5 هزار نفر از بسیجیان

برگزاری بیش از 100 عنوان برنامه در هفته بسیج/ تجمع شکوه ایستادگی با حضور 5 هزار نفر از بسیجیان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ