• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16761 - تاریخ انتشار : پنج شنبه 28 آبان 1394 - ساعت: 17:45

چاپ
اهدا 600 جلد کتاب از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای اسرم

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی میاندورود خبر داد

اهدا 600 جلد کتاب از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای اسرم


رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی میاندورود از اهدا 600 جلد کتاب از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای اسرم در هفته کتاب و کتابخوانی به کتابخانه عمومی حضرت زینب(س) روستای اسرم خبر داد.

به گزارش میانخبر، محمد طالبی اسبوئی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با اشاره به هفته کتاب و کتابخوانی، اظهار کرد: ۶۰۰ جلد کتاب از طرف شورای اسلامی و دهیاری اسرم به کتابخانه عمومی حضرت زینب(س) روستای اسرم اهدا شد.

وی از بازدید بخشدار مرکزی شهرستان میاندورود به همراه اعضای شورای اسلامی و دهیار اسرم از کتابخانه عمومی اسرم خبر داد و گفت: در این دیدار اسحاق‌علی کشاورز برای مادران روستای اسرم حاضر در کتابخانه، درباره فواید و اثرات کتابخوانی صحبت کرد.

رئیس کتابخانه های عمومی میاندورود درباره برنامه‌های اجرا شده در چند روز اخیر در نمایشگاه کتاب، بیان کرد: برگزاری کاروان بچه‌های کتاب به‌مناسبت هفته کتاب و شهادت حضرت رقیه (س) در کتابخانه حضرت زینب(س) اسرم؛ بازدید مهدکودک دارا وسارا از کتابخانه حضرت زینب(س) روستای اسرم و اجرای برنامه‌هایی مانند نقاشی، رنگ آمیزی، جشن بادکنک‌ها؛ برگزاری کارگاه نقش خانواده درخواندن کتاب فرزندان برای مادران؛ بازدید دانش‌آموزان مدرسه دخترانه متوسطه دوره اول شهید محمدزاده سورک از کتابخانه عمومی شهر سورک؛ بازدید بچه‌های مهد کودک و کانون قرآن شهر سورک از کتابخانه عمومی شهر سورک از جمله برنامه‌های اجرا شده در روزهای گذشته بوده است.

طالبی همچنین در پایان از دیدار کارکنان کتابخانه عمومی میاندورود با امام جمعه شهرستان به‌مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی خبر داد.مطالب مرتبط با : اهدا 600 جلد کتاب از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای اسرم
دیدگاه شما در مورد : اهدا 600 جلد کتاب از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای اسرم

اهدا 600 جلد کتاب از سوی دهیاری و شورای اسلامی روستای اسرم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ