• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16779 - تاریخ انتشار : جمعه 29 آبان 1394 - ساعت: 20:19

چاپ
با حضور بسیج، دشمن جرات تعرض ندارد

امام جمعه میاندورود:

با حضور بسیج، دشمن جرات تعرض ندارد


امام جمعه میاندورود گفت: حضور بسیجیان در تمام صحنه‌ها خصوصا در وسط میدان بودنشان تا امروز باعث شده که دشمن جرات تعرض را نداشته باشد.

به گزارش میانخبر، حجت الاسلام رضا محمدنسب در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر، با بیان اینکه یکی از ابتکارات کم‌نظیر حضرت امام(ره) تشکیل بسیج مستضعفین در سال 58 بود، اظهار کرد: برای حفظ این نظام مقدس اسلامی ضرورت ایجاد می‌کرد که این نهاد ایجاد شود.

وی افزود: پیروزی انقلاب به سه عامل وحدت و حضور یکپارچه مردم، ایمان و رهبری بستگی داشت.

امام جمعه میاندورود با اشاره به اینکه هر چیزی که به‌وجود می‌آید به آن علت محدثه و برای بقای آن علتی لازم دارد که به آن علت مبقیه می‌گویند، خاطرنشان کرد: تشگیل بسیج مستضعفین یعنی حضور یکپارچه مردم در صحنه‌های مختلف انقلاب که باعث استمرار و بقای انقلاب اسلامی شد.

محمدنسب درباره ویژگی بسیجیان گفت: در رابطه با ویژگی‌های بسیج و بسیجیان همین بس که عشق است و ایمان و اخلاص و این سه ویژگی بسیجیان ما را ممتاز کرده و به‌خاطر همین ویژگی، شجره طیبه نامیده شده است.

وی تصریح کرد: کسی که عضو بسیج شود در حقیقت در مدرسه عشق و ایمان و اخلاص حضور پیدا کرده است و این حضور بسیجیان در تمام صحنه‌ها خصوصا در وسط میدان بودنشان تا امروز باعث شده که دشمن جرات تعرض را نداشته باشد.

این مسئول بیان کرد: از زمانی که در دفاع مقدس دشمن آن سیلی را خورده است دیگر تا زمانی که بسیجیان حضور دارند جرات تعرض به کشور را ندارد.

محمدنسب تاکید کرد: اگر امروز می‌خواهیم در زمینه فرهنگی و اقتصادی موفق شویم و کشور را از این وضعیت عبور داده و سامان بخشیم باید مسائل فرهنگی و اقتصادی را مانند دوران دفاع مقدس به همین بسیجیان سپرد.

رئیس شورای فرهنگ عمومی میاندورود در پایان یادآور شد: چون بسیجیان جز به فکر منافع ملت به چیز دیگری فکر نمی‌کنند، برنامه‌هایی که تا امروز در زمینه فرهنگی، اقتصادی و فرهنگی که خواسته رهبری است انجام دادند بسیار خوب و ارزنده بوده است.دیدگاه شما در مورد : با حضور بسیج، دشمن جرات تعرض ندارد

با حضور بسیج، دشمن جرات تعرض ندارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ