• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16792 - تاریخ انتشار : دوشنبه 02 آذر 1394 - ساعت: 16:04

چاپ
بسیج نشات گرفته از اسلام و یک فرهنگ دینی است

فرماندار میاندورود در مراسم تجلیل از خادمین بسیج؛

بسیج نشات گرفته از اسلام و یک فرهنگ دینی است


فرماندار میاندورود در مراسم تجلیل از خادمین بسیج، گفت: بسیج نشات گرفته از اسلام و یک فرهنگ دینی است که پشتوانه محکمی برای دین و اسلام است.

به گزارش میانخبر، حسین جناسمی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه میاندورود صبح امروز در مراسم تجلیل از خادمین بسیج با بیان اینکه سعی کنیم همیشه یک بسیجی باشیم، اظهار کرد: امام(ره) که شرق و غرب را به سیطره خود درآورد، آرزو می‌کرد که یک بسیجی باشد.

فرماندار میاندورود هم در این مراسم با تاکید بر اینکه به استکبار لبخند می‌زنیم چون ابزار جنگی آنها در مقابل ما توان ندارد، گفت: به امام(ره) و ولایت هم لبخند می‌زنیم که آنچه فرمان می‌دهید اطاعت محض می‌کنیم و لبخند بسیج به این معنا است.

ارسطو قادری، گفت: مهمترین فضایی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران وجود دارد و همه به آن افتخار می‌کنیم، تشکیلات بسیج است.

وی با بیان اینکه بسیج به معنی یک تشکیلات در کنار سپاه نیست بلکه یک تفکر است، خاطرنشان کرد: بسیج نشات گرفته از اسلام و یک فرهنگ دینی است که پشتوانه محکمی برای دین و اسلام است.

این مسئول با اشاره به اینکه بسیج از صدر اسلام برای پشتیبانی از دین و اسلام وجود داشت و امام(ره) هم تکیه اش به این تشکیلات بود، تصریح کرد: بسیج عاشق ولایت و دین است و فقط به یک نقطه، یعنی دین و ولایت اتکا می‌کند.

قادری در پایان تاکید کرد: امروز همه مدیران تفکر بسیجی دارند و علاقه‌مندی همه مدیران به بسیج، علاقه‌مندی به جمهوری اسلامی و ولایت است.

در پایان این مراسم از خادمین بسیج شهرستان میاندورود تجلیل شد.دیدگاه شما در مورد : بسیج نشات گرفته از اسلام و یک فرهنگ دینی است

بسیج نشات گرفته از اسلام و یک فرهنگ دینی است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ