• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16873 - تاریخ انتشار : جمعه 06 آذر 1394 - ساعت: 09:21

چاپ
برگزاری دوره آموزشی برای زوج‎های مددجوی کمیته امداد میاندورود

مدیر کمیته امداد میاندورود خبر داد

برگزاری دوره آموزشی برای زوج‎های مددجوی کمیته امداد میاندورود


مدیر کمیته امداد امام خمینی میاندورود از برگزاری دوره آموزشی سه روزه برای زوج‎های جوان مددجوی کمیته امداد میاندورود خبر داد.

 به گزارش میانخبر: علی ابراهیمی از برگزاری دوره آموزشی برای زوج‎های جوان تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی میاندورود خبر داد و گفت: این دوره آموزشی به مدت سه روز با هدف تحکیم نهاد خانواده برگزار شد.

مدیر کمیته امداد میاندورود به افزایش چشم‎گیر طلاق در جامعه اشاره کرد و ادامه داد: آمار طلاق در جامعه در حال گسترش است و این امر موجب بروز مشکلات و آسیب‎های اجتماعی و فرهنگی در بین خانواده نیازمند می‎شود که برای کاهش این امر باید با تمام تلاش در حوزه‎های فرهنگی و برگزاری دوره‎های آموزشی برای زوجین تحت حمایت کمیته امداد قدم موثری برداشته شود.

ابراهیمی خاطرنشان کرد: این دوره آموزشی با موضوعات اعتقادی و احکام، مدیریت اقتصاد خانواده، تدبیر معاش، حقوق و تکالیف زوجین نسبت به هم، اصول و مهارت‎های لازم زندگی مشترک، پیشگیری از اعتیاد، بهداشت خانواده و مسائل حقوقی خانواده بود که با حضور افراد مجرب برگزار شد.

 وی در پایان گفت: این دوره‎ها برای 18 نوعروس و داماد مددجوی کمیته امداد برگزار شد که در پایان این دوره آموزشی، افراد در نوبت دریافت کمک هزینه جهیزیه به‎مبلغ 40 میلیون ریال قرار گرفتند.

 

 مطالب مرتبط با : برگزاری دوره آموزشی برای زوج‎های مددجوی کمیته امداد میاندورود
دیدگاه شما در مورد : برگزاری دوره آموزشی برای زوج‎های مددجوی کمیته امداد میاندورود

برگزاری دوره آموزشی برای زوج‎های مددجوی کمیته امداد میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ