• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16898 - تاریخ انتشار : جمعه 06 آذر 1394 - ساعت: 15:29

چاپ
دشمن جرأت نفوذ به ایران را ندارد

امام جمعه میاندورود:

دشمن جرأت نفوذ به ایران را ندارد


امام جمعه میاندورود گفت: تا زمانی که بسیج در میدان است دشمن جرأت نفوذ به ایران را ندارد.

به گزارش میانخبر: حجت‌الاسلام رضا محمدنسب ظهر امروز در خطبه‎های این هفته نماز جمعه میاندورود با اشاره به اهمیت بسیج در نظام اسلامی، اظهار کرد: قدرت جمهوری اسلامی به پشتوانه حضور بسیجیان در عرصه‎های مختلف فرهنگی و دفاع از آرمان‎های انقلاب است.

وی بیان کرد: بسیج حضور آگاهانه تمام اقشار مردم مومن و مخلص، در تمام صحنه‎های انقلاب اسلامی برای حفظ ارزش‎ها است و تا زمانی که این شجره طیبه در وسط میدان است دشمن جرأت نفوذ به ایران را ندارد و باید آرزویش را به‎گور ببرد.

محمدنسب تأکید کرد: زمانی که تفکر بسیجی در جامعه حکمفرما است، رژیم مستکبر و آمریکای ستمگر هیچ غلطی نمی‎تواند انجام دهد، چراکه قدرت ایران به همه دنیا ثابت شده است.

امام جمعه میاندورود با بیان اینکه هیچ‎گاه نباید بسیج را حزبی و جناحی نشان داد، خاطرنشان کرد: ارزش بسیج هیچ‎گاه کم‎رنگ نمی‎شود، زیرا حضور آگاهانه این قشر در جامعه نشان از اهمیت آن است که هشت سال دفاع مقدس به‎خوبی گویای این امر است و نباید بسیج را به یک حزب یا یک نگاه تعمیم داد.

وی با اشاره به اینکه اختلاف سلیقه سبب رشد می‎شود اما اختلاف عقیده قابل قبول نیست، ادامه داد: کسی که بسیج را جناحی بداند در صدد کم‎رنگ کردن حضور همیشگی آن است تا بیشتر از این در مردم نفوذ پیدا نکند.مطالب مرتبط با : دشمن جرأت نفوذ به ایران را ندارد
دیدگاه شما در مورد : دشمن جرأت نفوذ به ایران را ندارد

دشمن جرأت نفوذ به ایران را ندارد تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ