• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 16983 - تاریخ انتشار : شنبه 07 آذر 1394 - ساعت: 15:50

چاپ
الگوگیری کشورهای منطقه از ایران/نباید از نفوذ دشمن غافل شویم

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه میاندورود مطرح کرد

الگوگیری کشورهای منطقه از ایران/نباید از نفوذ دشمن غافل شویم


مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه میاندورود با اشاره به اینکه پرونده انقلاب باز است، گفت: ایران برای کشورهای منطقه الگو شده است.

به گزارش میانخبر: حجت‌الاسلام عین‌الله اسفندیاری شامگاه جمعه در مراسم گرامی‌داشت هفته بسیج که در روستای اناردین بخش گهرباران این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه عزت و اقتدار امروز نظام و گسترش موج بیداری اسلامی در منطقه نتیجه پیروزی انقلاب اسلامی ایران است که با همراهی مردم ممکن شد، اظهار کرد: امنیت کشور ایران در بین کشورهای غرب آسیا و خاورمیانه بی‌نظیر است.

وی با بیان اینکه تاکتیک‌های دشمن متنوع است، افزود: در سنگر دفاع از نظام اسلامی همواره باید در رکاب رهبری بود.

اسفندیاری با اشاره به اینکه باید تلاش کنیم سربازان خوبی برای مقام معظم رهبری باشیم، تصریح کرد: لبیک به منویات رهبری وظیفه همه آحاد ملت به‌ویژه بسیجیان است.

این مسئول با اعلام اینکه بسیج هیچ‌گاه میدان مبارزه را رها نمی‌کند و آماده فداکاری برای پایداری انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: باید توطئه‌های دشمن را رصد کنیم.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه میاندورود با اشاره به حضور باشکوه ملت ایران در تمامی صحنه‌های حساس انقلاب اسلامی، بیان کرد: مقام معظم رهبری با شجاعت هوشمندانه تمام صحنه‌های مختلف را درست مدیریت می‌کند.

وی ادامه داد: حضور بسیج در کشور توام با خیر و برکات بسیاری بوده و در کشورهای دیگر نیز الگوگیری از بسیج ایران و بهره‌گیری از توان و ظرفیت‌های بسیج مردمی سبب فائق آمدن بر مشکلات شده است.

وی با بیان اینکه آمریکا در منطقه آتش به‌پا کرده و با ایجاد ناامنی و بحران جان هزاران انسان بی‌گناه را گرفته است، اظهار کرد: نباید از دسیسه‌های دشمن غافل شویم.

مسئول نهاد نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه میاندورود با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی هدیه‌ای الهی در اختیار مردم است، ادامه داد: مسئولان در رفع مشکلات معیشتی و اجتماعی مردم تلاش کنند.

وی با اعلام اینکه همه مردم بسیجی هستند، گفت: کسانی که دل در گرو انقلاب و اهداف شهدا دارند جان‌شان را فدا می‌کنند.

 غبارروبی گلزار شهدا، برگزاری مسابقات کتاب‌خوانی، مسابقات فوتبال در رده‌های نوجوانان و نونهالان، همایش پیاده‌روی خانوادگی، دیدار با خانواده معظم شهدا و ایثارگران، مسابقات تیراندازی آقایان و بانوان، برپایی ایستگاه صلواتی، مسابقه نقاشی، برگزاری جلسه پرسش و پاسخ با موضوع حجاب و بصیرت و اعزام گروه دوچرخه‌سواری به گلزار شهدا از مهم‌ترین برنامه‌های پایگاه مقاومت شهید معافی روستای اناردین در هفته بسیج بوده است.

در این مراسم از برگزیدگان این مسابقات در بخش‌های مختلف با حضور مسئولان، خانواده معظم شهدا و مردم تجلیل شد.

 روستای 350 نفری اناردین محل تولد شهیدان حسین معافی، نورالله معافی، باباعلی معافی، رضاعلی دوستدار و شهید یعقوب‌علی قربانی و همچنین زادگاه زنده یاد جابر معافی سرپرست فقید خبرگزاری فارس در مازندران نام ماندگار عرصه خبر مازندران است.مطالب مرتبط با : الگوگیری کشورهای منطقه از ایران/نباید از نفوذ دشمن غافل شویم
دیدگاه شما در مورد : الگوگیری کشورهای منطقه از ایران/نباید از نفوذ دشمن غافل شویم

الگوگیری کشورهای منطقه از ایران/نباید از نفوذ دشمن غافل شویم تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ