• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17041 - تاریخ انتشار : سه شنبه 10 آذر 1394 - ساعت: 13:20

چاپ
فقدان کانون پرورش فکری در میاندورود

رئیس آموزش و پرورش میاندورود مطرح کرد:

فقدان کانون پرورش فکری در میاندورود


رئیس آموزش و پرورش میاندورود گفت: این شهرستان از داشتن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان محروم است.

به گزارش میانخبر:  بهروز عرب‌خزائلی  در نشست شورای اداری این شهرستان با بیان اینکه این شهرستان از داشتن کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان محروم است، اظهار کرد: وجود کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در این شهرستان به‎شدت احساس می‎شود اما همچنان از این مکان محروم هستیم.

وی بیان کرد: اگر این امر تحقق یابد، بیش از 40 رشته در این کانون به افراد پنج تا 17 سال آموزش داده می‎شود و افراد می‎توانند زیرپوشش قرار گیرند.

رئیس اداره آموزش و پرورش میاندورود با اشاره به تحقق ایجاد مکانی برای این کانون، بیان کرد: برای ایجاد کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، با مسئولان مربوطه مکاتباتی انجام شد و با توافق‎های صورت گرفته موفق به تحقق این امر شدیم.

وی تصریح کرد: در این کانون چندین ابزار در خدمت افراد قرار می‎گیرد و مربیانی هم به‎صورت رایگان برای آموزش‎های مورد نیاز به مدارس منتقل می‎شوند.

عرب‌خزائلی عدم اجرای این پروژه را ضعف مسئولان دانست و گفت: اگر این امر تحقق نیابد نشان از ضعف مسئولان اجرایی خواهد بود، با 800 متر زمین در نظر گرفته شده می‎توان برای ساخت این مکان اقدام کرد و بدون هیچ کمبودی در طی دو سال به ما تحویل خواهند داد.

این مسئول با بیان اینکه حمایت از ورزشکاران جوان میاندورود یکی از موضوعات قابل توجه است، خاطرنشان کرد: این شهرستان از وجود ورزشکاران توانمندی برخوردار است که برای حمایت از این قشر باید از حداکثر توان خود استفاده کنیم.

رئیس اداره آموزش و پرورش میاندورود ادامه داد: در این شهرستان قهرمان ووشو آسیایی و جهانی وجود دارد که به این بانوی میاندورودی وعده‌ای در رابطه با اهدای یک قطعه زمین داده شد که هنوز این امر تحقق پیدا نکرد.

وی تصریح کرد: این قهرمان ووشو برای قهرمانی در جهان هم‌اکنون در اردو قرار دارد اما سه سال از وعده‎ استانداری مازندران به این قهرمان سپری می‎شود.

عرب‌خزائلی در پایان گفت: توجه به امر ورزش به‎عنوان یکی از مسائل مهم ورزشی به‎شمار می‎رود تا جوانان بتوانند برای نقش‌آفرینی در جهان خودی نشان دهند.مطالب مرتبط با : فقدان کانون پرورش فکری در میاندورود
دیدگاه شما در مورد : فقدان کانون پرورش فکری در میاندورود

فقدان کانون پرورش فکری در میاندورود تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ