• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17042 - تاریخ انتشار : سه شنبه 10 آذر 1394 - ساعت: 13:25

چاپ
ترویج روابط غیراخلاقی در شبکه‎های مجازی

رئیس اداره بهزیستی میاندورود هشدار داد:

ترویج روابط غیراخلاقی در شبکه‎های مجازی


رئیس اداره بهزیستی میاندورود با هشدار نسبت به ترویج روابط غیراخلاقی در شبکه‎های مجازی گفت: دشمن در جنگ نرم با کمترین هزینه برای ترویج انواع آسیب‎های اجتماعی ‌در تلاش است.

به گزارش میانخبر: سیدمرتضی موسوی  در نشست شورای اداری میاندورود با اشاره به تهدید جنگ نرم اظهار کرد: آسیب‎های اجتماعی مانند یک زخم است که اگر آن را از جریان هوا دور نگه داریم آلوده و عمیق نمی‎شود و باید با تمام توان علمی برای پیشگیری از آسیب‎های اجتماعی، راهکار مناسب داده شود.

وی بیان کرد: یکی از روش‎های رایج در جنگ نرم علیه کشورها، ترویج موادمخدر است و اعتیاد در جوامع امروز یکی از بزرگ‌ترین دغدغه خانواده‎ها به‎شمار می‎رود.

موسوی به انواع آسیب‎های اجتماعی اشاره کرد و گفت: انواع آسیب‎های اجتماعی از جمله اعتیاد به موادمخدر، طلاق، خشونت، انحرافات جنسی، شبکه‎های ماهواره‎ای، فقر و بیکاری، تجاوز به عنف و قانون‎گریزی از جمله مواردی هستند که به‎عنوان آسیب‎های اجتماعی به‎شمار می‎روند.

رئیس اداره بهزیستی میاندورود با اشاره به معضل اعتیاد در جامعه، خاطرنشان کرد: همه افراد در جامعه برای مقابله با موادمخدر و مبارزه با اعتیاد مسئول هستند، زیرا به‎عنوان بلای خانمان‎سوز، کانون خانواده را با تهدید جدی مواجه می‎کند.

موسوی به نقش دشمن در ترویج اعتیاد اشاره کرد و ادامه داد: دشمن جوانان را هدف اصلی خود قرار داده و با استفاده از جنگ نرم در تلاش برای فروپاشی نهاد خانواده‎هاست، امروزه جوانان در برابر انواع آسیب‎های اجتماعی از جمله موادمخدر، روابط غیراخلاقی و انواع شبکه‎های مجازی قرار دارند.

وی تصریح کرد: کشورهای غربی با استفاده از جنگ نرم به‎دنبال نابودی نسل جوان کشور هستند و در جامعه نیز گرایش جوانان به سمت اعتیاد گویای این امر است، زیرا بیگانگان با استفاده از غفلت‎هایی که در زمینه‎های گوناگون خانواده و جامعه وجود دارد برای توسعه آسیب‎های اجتماعی در تلاش هستند.

موسوی اضافه کرد: زمانی که کشورهای غربی از هر روشی برای سلطه بر دنیا و ترویج بی‎بندوباری استفاده می‎کنند، در این‎صورت باید با آگاهی هر چه بیشتر و توجه به شرایط کنونی و مهارت‌‌های لازم برای پیشگیری از این امر کوشا باشیم و همه این امور در مرحله اول از نهاد خانواده‎ها نشأت می‎گیرد و والدین باید به آن توجه ویژه داشته باشند.

رئیس اداره بهزیستی میاندورود با بیان اینکه افراد در برخورد با مشکلات با یکدیگر متفاوت هستند، بیان کرد: در بررسی‎های روان‌شناختی نسل جدید نشان می‎دهد که در بین طبقات اجتماعی، افراد با شخصیت‎های متفاوتی وجود دارند که باید این موضوع را یکی از موارد مهم و ضروری در برابر راهکارهای مورد نظر دانست.

 وی با تأکید بر اینکه امروزه جنگ نرم یکی از موثرترین و خطرناک‎ترین نوع جنگ علیه ارزش‎های ملی یک کشور است، ادامه داد: این جنگ با کمترین هزینه برای از بین بردن امنیت کشور و ارزش‎های اجتماعی در تلاش است تا جامعه را از اهداف اصلی دور کند.

موسوی در پایان با بیان اینکه در جنگ نرم افراد با غافلگیری مواجه می‎شوند، گفت: در این جنگ افراد مورد تهاجم، غافل‌گیر و دچار غفلت می‎شوند زیرا ارزش‌ها، باورها و احساسات یک ملت را در درازمدت تحت تأثیر قرار می‎دهد.مطالب مرتبط با : ترویج روابط غیراخلاقی در شبکه‎های مجازی
دیدگاه شما در مورد : ترویج روابط غیراخلاقی در شبکه‎های مجازی

ترویج روابط غیراخلاقی در شبکه‎های مجازی تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ