• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17095 - تاریخ انتشار : یکشنبه 22 آذر 1394 - ساعت: 13:01

چاپ
صدرنشینی نماینده میاندورود در لیگ برتر فوتبال استان

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خبر داد

صدرنشینی نماینده میاندورود در لیگ برتر فوتبال استان


رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود از صدرنشینی تیم شهدای ماکران نماینده میاندورود در لیگ برتر فوتبال استان خبر داد.

به گزارش میانخبر، مختار مهدوی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر از صدرنشینی تیم شهدای ماکران در لیگ برتر فوتبال مازندران خبر داد و گفت: این تیم تا پایان هفته شانزدهم با 34 امتیاز در صدر جدول لیگ 13 تیمی قرار دارد.

وی افزود: تیم شهدای ماکران در آخرین دیدار خود در چارچوب هفته شانزدهم موفق شد در زمین تیم حربده محمودآباد به پیروزی سه بر یک دست پیدا کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان میاندورود خاطرنشان کرد: نماینده میاندورود در لیگ برتر فوتبال استان در هفته هفده‌هم این مسابقات روز سه شنبه 24 آذر ماه میزبان استقلال ساری که با 10 امتیاز در رده یازدهم قرار دارد، خواهد بود.

مهدوی در ادامه بیان کرد: تیم‌های فوتبال و فوتسال میاندورود در لیگ‌های مختلف استان در حال فعالیت هستند که شرایط اغلب آنها بسیار خوب و رضایت‌بخش است.

وی همچنین با اشاره به حضور تیم فوتبال استقلال میاندورود در لیگ دسته سه کشور، اظهار کرد: این تیم بازی‌های خوبی را به نمایش گذاشته است و هنوز نتوانسته نسبت به بازی که ارائه می‌دهد نتیجه لازم را کسب کند اما با این وجود شرایط خوبی دارد.دیدگاه شما در مورد : صدرنشینی نماینده میاندورود در لیگ برتر فوتبال استان

صدرنشینی نماینده میاندورود در لیگ برتر فوتبال استان تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ