• آخرین اخبار
  • پربیننده ترین اخبار
موقعیت صفحه دوم سمت راست
اخبار

کد خبر : 17105 - تاریخ انتشار : سه شنبه 24 آذر 1394 - ساعت: 00:40

چاپ
هیچ موردی از آنفلوآنزا در میاندورود مشاهده نشده است

مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود:

هیچ موردی از آنفلوآنزا در میاندورود مشاهده نشده است


مدیر شبکه بهداشت و درمان میاندورود، گفت: هیچ موردی از آنفلوآنزا در میاندورود مشاهده نشده است.

به گزارش میانخبر، شهمن مزدرانی در گفت‌وگو با خبرنگار میانخبر با اشاره به آنفلوآنزا  N1H1 اظهار کرد: تا امروز در میاندورود شاهد این آنفلوآنزا  نبودیم و مردم ترسی نداشته باشند و سعی کنند نکات ایمنی و بهداشتی را رعایت کنند.

وی افزود: برای پیشگیری از ابتلا به این بیماری مردم از تماس با یکدیگر بپرهیزند و افراد سرما خورده از ماسک استفاده کنند و همچنین بهتر است افراد دیگر نیز دست به این اقدام بزنند تا بیماری شیوع پیدا نکند.

مدیر شبکه بهداشت میاندورود با بیان اینکه شبکه بهداشت میاندورود به تازگی مستقل شده است، تصریح کرد: در میاندورود با کمبود نیرو، فضا اداری و اعتبارات روبرو هستیم.

مزدرانی اضافه کرد: شبکه بهداشت، محلی را برای استقرار در نظر گرفته است که منتظر نظر دانشگاه علوم پزشکی هستیم.

این مسئول با اشاره به آغاز فصل سرما، بیان کرد: در سال جاری شاهد سرمای بیشتری هستیم و متاسفانه مردم عادت کردند که در خانه کم لباس بپوشند و شعله بخاری‌ها را زیاد کنند.

وی افزود: خانواده‌ها در مصرف سوخت صرفه‌جویی کنند و با لباس نازک به بیرون از خانه نروند و همچنین از فضای خیلی گرم به فضای خیلی سرد نروند تا دوهواهه نشوند و همچنین نکات ایمنی را رعایت کنند.

مزدرانی در ادامه با اشاره به کلنگ‌زنی خانه بهداشت روستای سنه‌کوه، یادآور شد: خانه بهداشت سنه‌کوه که کمتر از 20 متر فضا داشت، جواب‌گوی مردم این روستا نبود به همین دلیل زمینی از سوی دو نفر از خیرین روستا اهدا و کلنگ ساخت خانه بهداشت این روستا به زمین زده شد و امیدواریم تا پایان تابستان آینده به بهره برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: در روستای زید، خیری سه سال قبل زمینی را برای ساخت خانه بهداشت اهدا کرده بود که به‌دلیل نبود اعتبارات ساخت آن آغاز نشده بود اما در سال جاری از محل ماده 180 نمایندگان مبلغی برای آغاز ساخت این مرکز اختصاص داده شد و امیدواریم برای تکمیل آن خیرین و مسئولان به کمک بیایند.

مدیر شبکه بهداشت میاندورود با اشاره به ساخت خانه بهداشت در روستای داربکلا از سوی خیر دارابکلایی، اظهار امیدواری کرد این مرکز تا پایان سال به بهره برداری برسد.مطالب مرتبط با : هیچ موردی از آنفلوآنزا در میاندورود مشاهده نشده است
دیدگاه شما در مورد : هیچ موردی از آنفلوآنزا در میاندورود مشاهده نشده است

هیچ موردی از آنفلوآنزا در میاندورود مشاهده نشده است تغییر کد

موقعیت صفحه دوم سمت چپ